Tiek žinių: M.A.M.A. | Skiepai Šalčininkuose | Laivo Suece saga | Koncertas Barselonoje

 • Paskelbta Prieš 15 dienų

  LaisvėsTV

  Trukmė: 08:46

  Šį pirmadienį (kovo 29 dieną) „Tiek žinių“ vedėja Irma pasakoja apie M.A.M.A. apdovanojimų pasiutpolkę, skiepų skandalą Šalčininkuose, laivo Sueco kanale istoriją ir didelį koncertą Ispanijoje.
  0:00 Tiek žinių
  0:25 M.A.M.A., ką tu darai?
  2:49 Skiepų skandalas Šalčininkuose
  4:08 Sueco įstrigėlis laisvas!
  5:30 Koncertas Barselonoje
  6:59 BLIC naujienos
  💡„Laisvės TV” idėją palaiko „Hostinger”.
  Išlaisvink savo idėjas internete: www.hostinger.lt/laisvestv
  3-2-online!
  Su Jumis mes galime daugiau!
  Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: remiu.laisves.tv
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #TiekŽinių
  Laidoje naudojamų vaizdų šaltiniai:
  LRT:
  - www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1374220/auksiniu-scenos-kryziu-apdovanojimuose-spindejo-teatro-pasaulio-zvaigzdes
  - bityl.co/6AkX
  15min:
  - ltposts.info/title/uIWddNijYZy-vM4/vaizdo-ra-as
  Hélder Palma
  - ltposts.info/title/2KOeZshzh4GX0Zc/vaizdo-ra-as
  Attaqa Arabic:
  - ltposts.info/title/mZmFYNWXZ5aZnMo/vaizdo-ra-as
  Al Jazeera:
  - ltposts.info/title/2nyaZJdoZ323x6g/vaizdo-ra-as
  Sky News:
  - ltposts.info/title/qHhfkq6lnKfMyNY/vaizdo-ra-as
  France 24 English
  - ltposts.info/title/l3GAqpOSh4DPsco/vaizdo-ra-as
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Rationalis
Rationalis

Ale kaip Irmai taip svarbios ir idomios tos vienalytes santuokos. Jau taip dejuoja, kad Ispanijoje jos legalios, o Lietuvos ne. :D Idomu kodel jai tai taip rupi... ;)

Prieš 12 dienų
Best video
Best video

Tokia moteris namie kai užrėktų, tai net kaimynas išsigastų :D

Prieš 14 dienų
Raimundas Jankauskas
Raimundas Jankauskas

Kas galėtų paneigti,kad ne vienas namų ūkis buvo susirinkęs? Svingerių vakarėlis, išskyrus kelis senolius

Prieš 14 dienų
Benas Zumaras
Benas Zumaras

Nu insein

Prieš 14 dienų
SVIMAZfromD5
SVIMAZfromD5

Pykstam del renginių, bet... Pakelkit ranką, kas sedejot ir sąžiningai nelankėt draugų ar šeimos narių :) manau pasijuokim i kumštį ir vasara ateina:)

Prieš 14 dienų
Linas Šimašius
Linas Šimašius

Keliu ranką

Prieš 13 dienų
BrigitaKu
BrigitaKu

Įdomu tai, kad Evergreen pajudėjo ne tiek dėl žmonių su kastuvėliais ir technikos darbo, bet dėl pilnaties sukelto vandens lygio pakilimo :)

Prieš 14 dienų
Arturas Strolys
Arturas Strolys

Taip vedėja pasakė apie vienalytes santuokas toks vaizdas , kad pati nori sudaryti tokia santuoka... Ir apskritai dabar tokia "mada" tokius dalykus skalambinti...

Prieš 14 dienų
Pastas
Pastas

Tas atvejis, kai vienalytes santuokos ir idiotiski valstybes tarnautoju sprendimai, zmogui svarbiau, nei kolektyvinis imunitetas pandemijos metu. Irma, buk gera, nesiskiepyk- leisk naturaliai atrankai atlikti savo darba.

Prieš 14 dienų
ZetKey
ZetKey

Ką aš manau dėl M.A.M.A? Man 2021-ųjų atlikėjai ir jų muzika nereikalinga. Aš klausausi 90-ųjų muzikos. Tegul tie šiuolaikiniai atlikėjai išmoksta kompaktus on-line pardavinėti, nereikės pergyventi, kad negali koncertų rengti.

Prieš 14 dienų
R. Ž.
R. Ž.

Abidna truputį kad stengiesi neprisidėti prie ligoninių užimtumo, kol kiti ieško legalių landų pasitusinti

Prieš 14 dienų
as
as

Kas norit i Ispanija pasigaut vienalyty

Prieš 15 dienų
Chilleris
Chilleris

Tuoj Nausėda prisikalbės, okupuos Lietuva ir galėsim verkti, kad dėl vieno kvailio išlindo spec pajėgos :)

Prieš 15 dienų
Mantas Čiulada
Mantas Čiulada

Sveiki, šitoje situacijoje buvo galima suvaldyti internautų linčo teismą, jeigu policijos pareigūnai būtų sureagavę į daugumos skambučius, pranešimus. Taip pat manau, kad būtų labai realu pasiskelbti laida ir dėvėti veidą ir burną dengiančias priemones ir būtų apsisaugota nuo neigiamu reakcijų :) Tik trumpas priminimas pasiskelbus laida, draudimas dėl veidą ir burną dengiančių priemonių nėra savaime panaikinamas.. Nors kaip supratau dalyviai vienas kitam pretenzijų neturi ir baudų negaus.

Prieš 15 dienų
Ed Jan
Ed Jan

6:14 Kiek kartų jums Čiaplinkas gali aiškinti - kaukės nėra panacėja, jos ne saugo nuo viruso. Jos nėra reikalingos daugumoje atvejų, kuriais dabar verčiama jas nešioti. Bet gi, kas klausis epidemiologijos profesoriaus?! Pas mus visuotinė demokratija - dauguma žino geriau! Be to, bet kokia skarelė ar šalikas, kurios užsidėjo sergantis žmogus, jei jie užrišti taip, kad pilnai, be plyšių, uždengia kvėpavimo takus, yra ~80-90% efektyvesne apsauga nuo viruso platinimo, nei tos, neva attestos medicininės kaukės. Nes jos, kaip žinia, praleidžia orą pro visur, kur tik įmanoma sugalvoti. Ir net tiesiogine kryptimi, kaip japonai nufilmavo, nuo čiaudaučio žmogaus seilės skrenda ~1m. Tačiau, matyt, kaukių pardavejai moka įtikinti.

Prieš 15 dienų
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis

Taigi šitas buvęs sveikatos ministras kurio nenoriu minėt, nes kaip keiksmažodis man, :sakė kad kaukės nereikalingos 😂

Prieš 15 dienų
Ed Jan
Ed Jan

Būtų gražu, jei prokuratūra paduotų į teismą dėl renginio. Ir teismą transliuotų tiesioginiame eteryje... o M.A.M.A. surinktų įrodymus, kad iš kelis šimtus dalyvavusių žmonių, po renginio susirgtų tik vienas (kas taip pat įmanoma, jei bendrautų tik du žmonės). Būtų gražus įrodymas kuo verti tie visi mūsų gerovės vyriausybės sugalvoti apribojimai. P.S. tarp kitko, jei pati vyriausybė tvirtina, kad testai neturi jokios praktinės reikšmės, kangi rodo tik informacija, kuri jau kelios dienas yra nebeaktuali, tai kurių velnių tą pati vyriausybė verčia žmonės priverstinai tos testus darytis?

Prieš 15 dienų
Rimantas Grigaitis
Rimantas Grigaitis

Idomu, kaip Maskwa i tai ziuri? Na i ta M. A. M. A😊💐🎂🎉 Gi M. A. M. A pavare geriau nei visi rusu oligarhai su savo korupcinem panatkem.

Prieš 15 dienų
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis

Prie ko čia maskva? O ne Berlynas Paryžius Londonas Vašingtonas Delis ar Šanhajus 🤣🤣🤣

Prieš 15 dienų
Vytautas Interlimitas
Vytautas Interlimitas

M.a.m.a nežiūrėjau. Gatvėje balvonų prisižiūriu :D

Prieš 15 dienų
jonas ponas
jonas ponas

Hu......polnaja😂

Prieš 15 dienų
Martynas Galadauskas
Martynas Galadauskas

Kaip ir tu :D

Prieš 15 dienų
minj4ever
minj4ever

Tai, kad eilės „kas pirmesnis“ nėra, nebūtinai yra pozityvas, Irma. Skiepas sandėly arba kanalizacijoj yra blogiausias variantas iš visų.

Prieš 15 dienų
Tomas K
Tomas K

Todėl iš tokių savivaldybių reikėtų atimti nepanaudotus skiepus ir atiduoti toms, kuriose prioritetinės grupės skiepijasi. Tam akd efektyviau būtų panaudotos vakcinos.

Prieš 15 dienų
Milda Rain
Milda Rain

Dėl skiepų ir Šalčininkų, na... kiek suprantu, ten iš principo nėra norinčių skiepytis, tai jei tos gyvos eilės suveikė kaip VR akcija, gal nėra blogai. O šiaip, tai galėtų paleisti skiepus po 5 eur/vnt. kiekvienam norinčiam su kompensacija pensininkams ir kitiems mažas pajamas gaunantiems. Tada gal neliktų utilizuojamų vakcinų, o visi, kas yra prieš vakcinas, nustotų reikalauti dėmėsio internetuose, kaip juos prievartauja...

Prieš 15 dienų
Pastas
Pastas

@Džeris Monmorensis pensinikus galima skiepyti be eiles. Precendentu yra buve vienoje labai baisioje, jau neegzistuojancioje supervalstybeje. Bet zmonija juk nesimoko is savo istorijos, specialistus, kurie sako, kad svarbiausia kuo greiciau sukurti kolektyvinio imuniteto skyda, vercia atsistatydint (gerai dar, kad ant lauzu nedegina, kaip viduramziais per maro pandemija), vakcinas uz kurias permoketa keleriopai del korupcijos, utilizuoja (matyt, kad galetu dar prasukti patikusia schema), o politikai priesinasi karantinui, kurio deka pavyko ne tik pristabdyti kovida, bet ir isvengti kitu sezoniniu epidemiju. Apie koncertus as isvis tyliu- puota maro metu.

Prieš 15 dienų
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis

Gal ir visai nebloga mintis. Tik bijau, kad tokiu atveju nebūtų ne tik užsilikusios vakcinos, bet ir pasiskiepyjusių pensininkų. Paprasčiausiai, jie negalėtų prasibrauti pro jaunimėlį, nusipirkusį vakcinavimą.

Prieš 15 dienų
Danutė Sebeckytė
Danutė Sebeckytė

Ką aš manau? Kad yra nelogiška nevairuojančiam žmogui neteikti greitojo covid patikrinimo paslaugų, kai to reikalauja darbovietė. Ne visi šiam Pasauly gali vairuoti ir turi automobilį.

Prieš 15 dienų
Best video
Best video

Automobilį gali turėti visi. O vairuot gali, ne visi.

Prieš 14 dienų
Danutė Sebeckytė
Danutė Sebeckytė

@TheAliveG Vienur yra, kitur nėra. Vienuose mobiliuose punktuose rašo, kad galima važiuoti su taksi, o kituose rašo, kad negalima. Žodžiu, visai nėra tvarkos.

Prieš 14 dienų
TheAliveG
TheAliveG

Bet Juk yra taksi paslaugos teikiamos privačių vežėjų, taip pat ir savivaldybių. Kas trukdo paslaugomis jų pasinaudoti? :)

Prieš 14 dienų
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis

7:53 aš nuotoliniu būdu noriu pasitikrint

Prieš 15 dienų
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis

Nuomonė tokia kad kas nori saugosi o kam nerūpi nori socialinio gyvenimo ir ne virtualaus. Užkniso jie su tais draudimais, kodėl nei viena parduotuvė nebuvo uždaryta del viruso, ten tipo neserga niekas? Kas serga nei vieno nepažįstu, b**t kelintos šventės sugadintos? Kalėdos, velykos, praeitos velykos, o rinkimai buvo tai px tie sirgimai?

Prieš 15 dienų
Chrissie K
Chrissie K

Um, šiaip tai buvo uždarytos visos ne maisto prekių prieš Kalėdas, ir nemažai iki šiol uždarytų. Sveikinu, kad visi iki vieno jūsų pažįstami tokie sėkmingai sveiki. Arba mažai pažįstamų turite. Mano rate (bendradarbiai ir giminės) sirgo 6. Kokių tėvų kaimynų ar pan neskaičiuoju jau. Mus visus užkniso karantinai, kaukės, ribojimai. Bet čia toks force major, prieš gamtą nepasišakosi, ir nė Nostradamosas nepasakys, kada viskas baigsis. O ką reik daryt ir ko nereik mokomės iš patirčių va čia dabar ir visi, globaliai. Ir nezyskit per daug, dabar nors vakcinos yra, ir miršta ne 1/3 dalis populiacijos (juodasis maras), nei trunka pandemija 10-15 metų (Antonine arba Justinian marai).

Prieš 14 dienų
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis

@Povilas Varnelis Jūs gal apsispręskite prieš komentuojant ir neprieštaraukite pats sau. Tai kažkas jums sugadino visas šventes, tai Jūs vis tiek važinėjate lankyti artimųjų.

Prieš 15 dienų
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis

@Džeris Monmorensis tai aš galiu pas senelę ir nevažiuot, bet tas ES pinigų savinimasis musų gerovės saskaita, nusibodo, o senelę lankau ne švenčių metu nes nėra kam pasirūpint, tai koks skirtumas kurį savaitgalį pasirūpint ir nuvežti į parduotuvę ar savaitgalį prieš velykas ar per velykas? Per velykas uzkrėsiu, o prieš ir po Velykų neužkrėsiu, absurdas kažkoks, siūlau visiem imt šakes ir eit protestuoti

Prieš 15 dienų
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis

Nesu įsitikinęs, kad pagelbės, bet pamėginkite šiek tiek apsiraminti, įjungti smegenėles ir ramiai pamąstyti, kodėl susidarė tokia situacija. Galbūt pamėginti kažkam (o gal net ir Jūsų senelei) išgelbėti gyvybę Jūsų linksmybių apribojimo sąskaita nėra blogai. Bet žinoma, to suvokimas labai priklauso nuo empatijos lygio.

Prieš 15 dienų
liatri
liatri

Ką aš manau? Ogi štai ką. Laikas mums visiems sekti renginių organizatorių ir dalyvių pavyzdžiu ir stipria srove nunešti visus fake pandemijos organizatorius į kanalizaciją. Tikiu, kad yra virusas, tikiu, kad kažkas serga, kažkas netgi miršta (nuo gripo viruso taip pat miršta), bet taikomos priemonės yra neadekvačios viruso pavojingumui.

Prieš 15 dienų
Chrissie K
Chrissie K

@liatri hm, is mano gan artimos aplinkos persirgo 6 žmonės, vieni lengviau, pora ne taip ir lengvai, ir liekamieji reiškiniai dar jaučiasi ir po beveik 3 mėn, pvz. Bet nepažįstu asmeniškai nė vieno sergančio tuberkulioze, AIDS ar pasiutlige. Gal va tų ligų nėra tuomet? Tamstos statistikos metodas vadinamas anekdotiniais įrodymais. Nežinau, kodėl taip, nes man tokie paprastai skamba labiau idiotiškai absurdiškai nei juokingai, bet ką ten tuos sociologus supaisysi 🙃

Prieš 14 dienų
V1lius
V1lius

@Tamara Chelnokova oho, taip lengvai į pavėsį nusiuntei 😂

Prieš 15 dienų
Tamara Chelnokova
Tamara Chelnokova

​@liatri ah, va kame reikalas :) Tamsta vienas tų kurie geriausiai žino kas adekvatu o kas ne. Žaviuosi Jūsų išvadų logiškumu, tikrai nesugalvočiau tokios minčių sekos kokią išdėstėte: „mano artimieji nesusirgo“ -> „pandemija neegzistuoja“ -> „priemonės perteklinės“. Negali gi būti taip kad tamstos artimieji nesusirgo ir nemirė (skirtingai nuo nemažo skaičiau Švedijos piliečių artimųjų) kaip tik dėl taikomų priemonių (kurių Švedija bandė išvengti)? Tokia išvadai padaryti reikėtų tikėti Švedijos ir besiribojančių šalių statistika, bet mes gi žinom kad viskas padirbta?

Prieš 15 dienų
liatri
liatri

@Tamara Chelnokova Aš niekur nerašiau, kad covid ar kokios kitos ligos neegzistuoja. Я нигде не писала, что этой болезни нет. Кто то где то болеет. Кто то даже умирает. Мы постоянно сталкиваемся с разными вирусами. И всегда есть риск заболеть и умереть. Принятые меры против коронавируса не адекватные.

Prieš 15 dienų
Tamara Chelnokova
Tamara Chelnokova

@liatri hm... tai ne viskas taip paprasta? Neužtenka vien į tamstos giminių ligų istoriją žiūrėti? heh... o aš taip tikėjausi išgirsti džiugią žinią jog daugumos ligų neegzistuoja. Kokių gi dar sąlygų neįvardijote? Drįstu spėti tikrai ne tų kur paisoma gydytojų, mokslininkų ar nukentėjusiųjų nuomonės (taip taip, atsimenam – jie visi susimokę). O! berods žinau - kas gerbiamajam atrodo teisinga tas ir yra tiesa, kokių dar čia pagrindimų galėtų reikėti? Bet tssss, nekalbėkim apie tai ;)

Prieš 15 dienų
iLTinis
iLTinis

kur valdzios kritika? del nesusikalbejimu tarpusavy, pateikimu atsiemimu, metymosi, nepastovumo? 100 dienu gi jau praejo, anksciau buvo idomiau, dbr beveik taspats kas per TV tai sekancio epizodo neziuresiu

Prieš 15 dienų
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis

@Džeris Monmorensis niekam neįdomu kodėl nei vienos maksimos neuždarė dėl viruso? Tiek žmonių praeina ir niekas nepasikeitė, iš vis kur gripas dingo!?

Prieš 15 dienų
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis

Ačiū, kad nežiūrėsite. Tikiuosi, ir tokių nesąmonių nebekomentuosite.

Prieš 15 dienų
alfa55 alfonsas
alfa55 alfonsas

KOKIA SVEIKATA ?? testai nulinis reikalas, 3) veiksmingas, kas cia per testas , pieno riebumui gal matuoti, vietinis ar ne ne taip svarbu, svarbiausia kad priklausai skystai masei, be savo teisingos nuomones. ziuriu kokie debilai , darosi testus eina i koncertus , palaiko pasaulio genocido planuotojus , perka testus, kodel durnius neisnaudoti, jie tai puikiai zino, todel taip ir elgiasi.

Prieš 15 dienų
Tango 666
Tango 666

Tai, kad yra kita versija del laivo, sako atsijunge elektros jegaines ir nebegalejo vairuoti

Prieš 15 dienų
Gintas Kadys
Gintas Kadys

Pirmas ziuriu, fainos zinios kaip visada.

Prieš 15 dienų

Kitas

SEL feat. Soliaris - Skrendu (Oficialus Klipas)

3:12

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Dominyku Klajumu ir Vaidotu Šiožiniu

2:30:58

Возвращение в Среднюю Азию. Арчил Балахванцев. Proshloe.Радио

22:09

SEL feat. Soliaris - Skrendu (Oficialus Klipas)

3:12

ATSIKĄSK, PALAIŽYK ARBA NIEKO CHALLENGE

16:39

ATSIKĄSK, PALAIŽYK ARBA NIEKO CHALLENGE

AntanasJ

Peržiūros 67tūkst.