Aklas pasimatymas su valdžia | III dalis | Gyvūnų gerovė || Laisvės TV

 • Paskelbta Prieš 2 mėnesius

  LaisvėsTV

  Trukmė: 1:34:49

  Aklame pasimatyme su valdžia - debatai apie gyvūnų gerovę Lietuvoje.
  Ar reikia griežtinti atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnais?
  Ar reikalingas privalomas visų gyvūnų žymėjimas, ar tai turėtų finansuoti valstybė?
  Ar reikia įvesti privalomą gyvūnų sterilizavimą, išskyrus sertifikuotų veisėjų? Kaip tai reglamentuoti?
  Kokiomis priemonėmis pagerinti gyvūnų teisių apsaugą. Kokių įstatymų pakeitimų ir teisinių instrumentų ar kitų reformų reikia, kad Lietuvoje situacija iš esmės pasikeistų?
  Į visus klausimus kandidatuojančios partijos atsako taip, lyg jau būtų laimėjusios rinkimus ir turinčios valdančiąją daugumą, o jų atsakymus vertina ekspertai.
  Debatuose dalyvauja:
  TSLKD - Aistė Gedvilienė;
  LSDP - Linas Balsys;
  LRLS - Simonas Gentvilas;
  Laisvės partija: Evelina Dobrovolska;
  Darbo partija: Marijus Velička;
  Laisvė ir teisingumas: Artūras Paulauskas;
  LVŽS - Rūta Miliūtė.
  Partijų atsakymus vertina ekspertai:
  - Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė;
  - Gyvūnų gerovės iniciatyvos atstovė Ieva Sebeckytė;
  - VšĮ DogSpotas vadovė Indrė Knystautaitė-Pileckienė;
  - Gyvūnų gerovės iniciatyvos vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė - Pliuskė.
  Diskusiją moderuoja Rita Miliūtė.
  Debatai vyksta ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #SeimoRinkimai
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Aš irgi taip galvoju, kas sugalvojo tas gyvūnų teises? O kokios gyvūnų pareigos? Ir kodėl gyvūnų teisės yra svarbiau už žmonių teises? Kodėl dėl gyvūno galima teisti žmogų ir jį bausti baudomis ir net laisvės atėmimu? Nepatinka man kur link eina pasaulis... Matyt, tuoj bus problemų su mėsa, nes dėl gyvūnų teisių mėsa ims brangti. Tada žmonės nukentės (jau nukentėjo) dėl tų gyvūnų teisių.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Kaip gaila, kad mano vaikai jau nematys cirke kaip mešiukai dviračius mina. Nematysiu nei aš, nei mano vaikai Ispanijoje koridos ir panašiai. Ir visą tai iš mūsų atėmė kažkokia nedidelė gyvūnų teisių aktyvistų grupelė. Lindo, lindo su savo plakatais ir jiems davė teisę keisti įstatymus. Dabar niekas nematys cirko su gyvūnais. Užknisa, myžnių valstybė... Ir Europa eina tuo pačiu myžnių keliu, jiems gyvūnų teisės yra svarbiau už žmonių teises.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Paaiškinkite man kaip gyvūno, ar bet ko kito daikto KONFISKAVIMAS yra suderinamas su LR piliečio teise į turto neliečiamybę? Kaip draudimas kažką turėti ir kiti valdžios ribojimai yra suderinami su LR piliečio teise į "laisvai gyventi ir kurti savo šalyje". Visa tai yra parašyta LR Konstitucijoje, bet realybėje neveikia. Įstatymai preštarauja pagrindiniam teisės aktui. Pagrindiniai šalies atkūrimo principai yra paminami, nors visi politikai, Seimo nariai, Prezidentas, Ministrai yra priesiekę ištikimai ginti ir vykdyti LR Konstitucijos nuostatas.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Žmonės turi teisę į privatumą ir teisę nebūti kontroliuojami ir sekami. Jei tokios teisės nebėra, tai tada visos pamatinės žmogaus teisės yra prarastos Lietuvoje. Čia dominuoja diktatūra, valstybės prievarta, represinis aparatas, kontrolė, sekamumas, čipavimas, baudimas, draudimas ir "šiuolaikinė raganų medžioklė" - kaltų ieškojimas. Aš tokioje valstybėje nenoriu gyventi, todėl reikės kovoti su tuo. Kurti naują partiją.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Jeigu pilietis laiku negauna tinkamų medicininių paslaugų iš valstybinės ligoninės (dėl COVID-19), galiausiai miršta nuo umios širdies ir kraujagislių ligos, tai irgi turėtų būti traktuojama kaip valstybės žiaurus elgesys su piliečiu. Ką tada nubausti laisvės atėmimu? Verygą? Ar visą Seimą, priemjerą, SAM ministrą Verygą, to miesto savivaldybę ir tos ligoninės administraciją? Jie gi supanikavo dėl corona viruso ir priėmė visokius apribojimus, kurie suvaržė piliečiams skubų prieinamumą prie sveikatos priežiūros įstaigų. Matai, o jei šeimininkas neturi pinigų gyvūno gydymui (gal jis darbą prarado), ar negali jo nuvežti, nes pats serga, tai jam gręsia baudos ir dar gal laisvės atėmimas?

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Dė žymėjimo/ čipavimo... kad pasimetė gyvūnas, tai pasaitėlis su medalionu yra. O kad pavogė, tai ir čipą išpjaus, nepadės tas čipas. Nesutinku ir nenoriu čipuoti gyvūnų. Dar pasiūlykite čipuoti piliečius ir juos priverstinai kastruoti... Mano gyvūnas, aš turiu teisę spręsti ką su juo daryti, kastruoti ar ne, čipuoti ar ne. Ne politikams kištis į tą procesą. Ar jie jį augino, ar jie jį maitino, ar jie su juo žaidė, ar jie vežė gydyti ir viskas už mano privačias lėšas. Todėl užsičiaupkit ir eikit kovoti su politikų lygyje esančia korupcija. Ne brangu čipuoti, o neteisinga prieš savininką. Ir dar tai yra čipų verlo protegavimas. Sako, "gal kažkam per brangu, tai galima apmokėti iš valstybės" ... valstybė savų pinigų neturi, ten mano ir kitų mokesčių mokėtojų pinigai. Tai yra dirbantieji turės čipuoti savo gyvūnus už savo pinigus ir dar čipuoti nepasiturinčių žmonių gyvūnus savo mokesčiais. Kodėl? Kur cosialinis teisingumas? Aš dirbu ir dar už visus turiu mokėti? O bedarbiai už dyką gyvena ir jiems dar valstybė pašalpas moka? Čia socialinis teisingumas? Aš neduodu savo mokesčių išleisti an kažkokio tai čipavimo, kuris mano nuomone yra nereikalingas. Taupykit biudžetą. Darykite, kad žmonės geriau gyventų, o ne gyvūnai. Jūs galvojate, kad čipas yra panacėja, kad pagal jį galima nustatyti kas savininkas ir kad net teismai galėtų atpažinti gyvūnus. Bet pamirštate, kad čipą galima išpjauti arba greitai sudeginti elektromagnetinio impulso būdu. Nusikalteliai ras būdą, kad jūs neturėtumėte galimybių nuskaityti čipo. Todėl čipavimas nereikalingas.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Su gyvūnų nereikalingomis vadomis anksčiau buvo paprastai ir pigiai sprendžiama. Į maišą ir į vandenį. O dabar išsigimė pasaulis, netoliaruoja jokių žiaurumų, net jei tai būtinumas. Tada, kuria gyvūnų prieglaudas išlaikomas iš biudžeto. Vietoje to, kad biudžeto pinigus išleistų realioms žmonių problemoms spręsti. Kad ir žmonių prieglaudoms statyti, benamiams ir nepasiturintiems... kaip ir sakiau... tema neverta laidos ir politikų laiko... Gyvūnų teisių aktivistai eina prieš gamtą, tuoj pradės norėti, kad uždraustų vištų, kiaulių, jaučių, triušių skerdimą ir mėsos valgymą. Iš medžio iškritę, suš..ti veganai ir vegetarai.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Dar reikia priverstinai kastruoti gyvūnų teisių aktyvistus ir tas dvi "ekspertes" sterilizuoti. Sėdi ir aiškina, kaip reikia auginti, kaip rūpintis ir kaip kastruoti gyvūnus... fu... Iš viso, žmonės neturėtų vertingi ko nori ir kas geriau gyvūnams, lygindami pagal save... Taip kažkada Prancūzijos karalius buvo uždraudęs laikyti akvariumines žuveles apvaliuose akvarimuose, nes jo manymu taip pažeidžiama žuvyčių teisė matyti pasaulį neiškreiptą gaubto stiklo.... sakysite juokinga, bet dabar tas pats vyksta, tik didesne apimtimi...

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Aš nesutinku duoti savo mokesčių pinigų jokiam gyvūnų sterilizavimui, tegul gyvena ir dauginasi. Ne žmonių reikalas kištis į gamtą.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Aš siūlau, priverstinai kastruoti durnus politikus, kad jie nebesidaugintų ir nebeperduotų durnumo ateinančioms kartoms.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Kol nebus su visuomene išdiskutuota kas yra tas "žiaurus elgesys su gyvūnais", tai visa tema yra prievarta prieš visuomenę. Ką dar politikai pradės reguliuoti? Kur yra ta riba, kur jiems nebegalima bus lysti į privatų piliečių gyvenimą? Tuo pradės aiškinti ką valgyti ir kur ši.tį... Kur ta piliečių laisvė į savo gyvenimą? Mane užkniso kišimasis į piliečių gyvenimą. Reikia kovoti už savo laisvę. Kas politikams gali uždrausti kištis ir reguliuoti bet ką, ką tik užsimanys? Diktatūra suš..ta...

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Ką reiškia "nelegalus veislynas"? Glušai... Jei pas babutę katė atsivedė 6 kačiukus, tai kur jai dėti? Ji juos atidovanoja ar parduoda po eurą iš kartoninės dėžutės. Čia gal jums "nelegalus veislynas"? Glušai... ne kitaip... Kodėl jūs verčiate visiems gyvūnams dėti mikroschemas, kodėl verčiate visus gyvūnus kastruoti? Manau, čia yra privačių asmenų laisvės suvaržymas ir tuo pačiu čia yra žiaurus elgesys su gyvūnais - kastruoti, čipuoti ir t. t.

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Aš nesuprantu žmonių, kurie skriaudžia gyvūnus, kates, šunis ir t. t. Bet baudžiamasis kodeksas, ir didelės baudos už žiaurų elgesį ... lunatikai ir ne kitaip... Iš viso, kas yra tas "žiaurus elgesys su gyvūnais"? Kiekvienas kitaip supranta, o duok leidimą bausti, tai atidarysite "Pandoros skrynę". Beje, taip kaip valstybė atidarė "Pandoros skrynią" ir su vaikų teisėmis... Dabar tėvai bijo vaikus auklėti, vaikai daro ką nori, mokyklose vaikai su mokytojais nebesiskaito ir iš viso nevaldomi pasidarė. Dar visiems tos vaikų teisės "atsirūgs"... pamatysite. Užaugs nevaldomų banditų karta. Vaikai yra žvėriukai, kuriuos reikia išdresiruoti ir išauklėti, kad gerbtų ir klausytų vyresnių. O su gyvūnais tai trūksta žodžių, tema neverta laidos...

Prieš 26 dienų
Tomas Maliauka
Tomas Maliauka

Visa šita tema yra nesąmonė... ką svarbesnių problemų Lietuvoje nėra? Baudžiamasis straipsnis už žiaurų elgesį su gyvūnu? Tikrai, gal 30 metų kalėjimo? Glušai... Gal dar kiaules skersti uždrausite ir mėsą valgyti? Iš medžio iškritę, tikrai...

Prieš 26 dienų
Julius MJV
Julius MJV

Kada pradėsim kalbėti ne tik apie gyvūnų dauginimą kontroliavimą, bet ir apie gyvūnų nuodijimą ir žmonių atsakomybę už toki elgesį ? Kada pradėsim kontroliuoti žiurknuodžių įsigijimą kuriuos dabar laisva ranka galima isigyti maisto prekių parduotuvėje ? :)

Prieš 2 mėnesius
Taip Vat
Taip Vat

Lietuvoje 600 tūkstančių žmonių gyvena žemiau skurdo ribos, bet tai žurnalistams neaktualu... Juk gyvūnas dažnam svarbiau nei žmogus. Normalūs kandidatai į Seimą tokioje diskusijoje nedalyvautų...

Prieš 2 mėnesius
Rimante Boguzaite
Rimante Boguzaite

1:02, anot Gentvilo ASTEROIDAI naudojami mėsos pramonėje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ačiū už edukaciją /s

Prieš 2 mėnesius
Fataliai
Fataliai

1:01:53 😁

Prieš 2 mėnesius
Benas Mak
Benas Mak

Evelina Dobrovolska paliko puiku ispudi. Sneka turiningai ir su tvirta pozicija, o ne is tuscio i kiaura, kaip kaikurie.

Prieš 2 mėnesius
Angry Pizza
Angry Pizza

vaikai ir anykai,atimkit is moziuciu pasus,kad vel neisrinktu valstieciu

Prieš 2 mėnesius
Aurelija Staskeviciene
Aurelija Staskeviciene

Pagaliau! Ačiū p. Gentvilui, kuris net 3 kartus pakartojo žodį švietimas.

Prieš 2 mėnesius
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm

givuna kankinti nebijo :D nes 25 eu bauda :D o wa bekaukes waikscioti bijo nes 500 eu bauda :D

Prieš 2 mėnesius
Iza Paul
Iza Paul

O liaudies partijoj debatuose sedi issigimelis, kuris pats kankino sunis. Tas storas senis su raktais ant kaklo.

Prieš 2 mėnesius
Vincas Stankevičius
Vincas Stankevičius

cia rimtai?

Prieš 2 mėnesius
Kestas Ba
Kestas Ba

Ačiū Ritai Miliūtei, kad tardama ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto pavadinimą, jį abu kartus ištarė teisingai. Deja, bet tiek Andriui, tiek vedėjui, kuris vedė aklą pasimatimą vakar, gavosi ištarti AI CYYYY EEEM, vietoje i-es-em (t.y. taip kaip taria Rita, tiek i trumpoji, taip kaip Maximos pavadinime, tiek 's' normali turėtų būti). Ačiū, nes pirmas dvi laidas, kaip ISM bendruomenės narys taip ir likau nesupratęs, ar didesnę žalą ausims daro Andriaus dainavimas, ar neteisingai ištartas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto pavadinimas. Trumpa pamokėlė, kurią išmoksta visi ISM studentai pirmosiomis dienomis universitete - kai kalbam lietuvių kalba, universiteto pavadinimas yra ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (tarti taip, kaip taria Rita), o kai kalbam anglų kalba, tariam ISM University of Management and Economics (tebūnie, panašiai taip, kaip ištarė Andrius / vakarykštis moderatorius). Nebent per tuos 6 metus, kai esu šio universiteto alumnas spėjo kas nors pasikeisti.

Prieš 2 mėnesius
Deividas Kajus
Deividas Kajus

Jazau kokia graži ta Rūta Miliutė😍 Balsuosiu

Prieš 2 mėnesius
Virginija Loginova
Virginija Loginova

Minėta tarnyba ir jos filialai neturi nei planuose, nei ataskaitose jokių veislynų priežiūrų. Kokie dar pakartotiniai lankymaisi? Ten vien kova su paukščių gripu ir kiaulių maru. Jokių šuniukų, jokių kačiukų. Reiškia tinka situacija ir tiems, kam tos ataskaitos teikiamos.

Prieš 2 mėnesius
Pandatrix
Pandatrix

Beje teisingai pastebėta (gaila kad praslydo tik 1 replika) kad kilus tam dideliam skandalui aplinkos ministras n karto nelindo į eterį pasisakyti

Prieš 2 mėnesius
Ed Jan
Ed Jan

9:52 Pritarių. Galima pamaniti, kad šalyje nėra daugiau problemų, tik sutvardyti tos 30 žmonių, kurie ne visai taip, kaip dera, elgėsi su gyvūnais! Jeigu jums nepakeliamos tokios temos, kaip artėjanti ekonominė krizė, pinigų spausdinimas ar prasidedanti antroji kovid isterijos bangą, o norėsi ką nors globoti, nes tai duoda daug daugiau tašku priešrinkiminiam piarui, tai atkreipkite dėmesį, pvz., į tai kokiomis žiauriomis sąlygomis įšlaikomi žmonės mūsų ligoninėse. Galėčiau pasiūlyti pakalbėti apie senelių namus, apie įvaikintų vaikų išnaudojimą, ar apie tai kaip rūpinamasi benamiais, bet ...bijau, kad tie kadrai bus per žiaurus, kad rodyti jos per TV. ...Bet, suprantu, šuniukus gelbėti kur kas smagiau.

Prieš 2 mėnesius
Rita Melinskaite
Rita Melinskaite

Kas kam prie širdies - tas tuo ir rūpinasi. Tau ekonomika, žmonių gyvenimai - man žiaurus elgesys su gyvūnais. Nustokit nurodinėti kam kuo rūpintis.

Prieš mėn
Justina Krikštaponytė
Justina Krikštaponytė

Visuomet galima pačiam imtis iniciatyvos ir veiksmų dėl sau rūpimų klausimų. Kurkite nvo, burkite žmones, savanoriaukite ir keiskite situaciją, kuri liečia Jūsų paminėtas temas. Šį kart šie žmonės kalba apie gyvūnus, ne jūsų tema? Žiūrėkite kitus debatus. Labai smagu yra komentuoti kam apie ką kalbėti,bet kai ateina laikas pajudinti pirštą pačiam, smagumas kažkur dingsta.

Prieš 2 mėnesius
Pandatrix
Pandatrix

manau jum svetima kalbėti konkrečiomis temomis (vien iš teksto galima spręsti) - soc. problemoms bus kiti debatai ,easy as that

Prieš 2 mėnesius
Agnė D
Agnė D

Nei smagiau nei ką. Bet ši tema niekada nebuvo sprendžiama, o visgi yra problema. Tai gal verta parodyti per TV tuos jūsų kadrus, žmonėms gi reikia viešumo ir sukrėtimo.

Prieš 2 mėnesius
justina skorupskaite
justina skorupskaite

Reiketu nepamirsti ir zoologijos sodu! Ten labai reikia reformos, nes gyvunai ten irgi realiai kankinami... 😟

Prieš 2 mėnesius
redakotamdm
redakotamdm

Ačiū, Laisvės TV, kad darote laidas apie šias labai svarbias problemas

Prieš 2 mėnesius
Vincas Stankevičius
Vincas Stankevičius

taip, keista kad niekas iki tol nedare tokiu idomiu laidu!

Prieš 2 mėnesius
Vida B
Vida B

Šį kart sutinku su A.Paulausku ir E.Dobrovolska.

Prieš 2 mėnesius

Kitas

Другу доверяй, но проверяй! Mercedes Benz E-Class

42:12

Pagonių kiemas su Edmundu Jakilaičiu

1:55:25

Pagonių kiemas su Edmundu Jakilaičiu

LaisvėsTV

Peržiūros 32tūkst.

Lietuvos politikos forume - Ingrida Šimonytė

42:43

Другу доверяй, но проверяй! Mercedes Benz E-Class

42:12

Playing Among Us In Real Life!

25:38

Playing Among Us In Real Life!

James Charles

Peržiūros 6mln

Trying Not To Laugh At Dank Memes

8:59

Trying Not To Laugh At Dank Memes

SidemenReacts

Peržiūros 1,4mln

Del Monte is Dead to Me

19:28

Del Monte is Dead to Me

Markiplier

Peržiūros 3,3mln

SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE 2

47:46

SIDEMEN AMONG US IN REAL LIFE 2

Sidemen

Peržiūros 6mln

It Finally Happened...

12:58

It Finally Happened...

JJ Olatunji

Peržiūros 1,2mln