Tapino noro išsipildymas: Ž. Pavilionio ir T. Raskevičiaus akistata || Laikykitės ten pokalbiai

 • Paskelbta Prieš mėn

  LaisvėsTV

  Trukmė: 59:37

  Pokalbis-debatai su į Seimą jau patekusiais, bet vis dar vienmandatėje apygardoje besivaržančiais Žygimantu Pavilioniu ir Tomu Vytautu Raškevičiumi.
  ➤„Laikykitės ten“ laida: ltposts.info/title/pIGooJWLpoDardY/vaizdo-ra-as
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #LaikykitėsTen #Pokalbiai
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Arcan
Arcan

sorry neturiu nieko pries normalius lgbt, bet nu sitas "profesionalus gejus" tai realiai kaip vaikas kuris isivaizduoja kad jis cia isrinktas ir panasiai, kai realiai rinktas jis tik del lgbt etiketes. Man jis toks klounas. Atvirai gaila kad dar vis renkam klounus o ne zmones kuries supranta kas yra politika ir kaip ji veikia.

Prieš 25 dienų
Greta Mataitytė
Greta Mataitytė

trree

Prieš mėn
neverstep
neverstep

JIS I SEIMA EINA SUSITVARKYT SAVO SIKNOS REIKALUS? AR EINA SPRESTI SVEIKU ZMONIU PROBLEMU?!?!?!

Prieš mėn
Sultinys
Sultinys

Raskeviciui svarbiausia iteisinti , kad dudele i dudele galima buti pusti legaliai. Super politika issirinkot ziopliai, jam tik rudoji ir terupi

Prieš mėn
Saulius Saulius
Saulius Saulius

blt blt minedo klonas

Prieš mėn
Mindaugas Žilionis
Mindaugas Žilionis

Gerbiu diplomatų darbą, bet yra atvejų kai reikia mokėti atsakyti tiesiai, be išsisukinėjimų.

Prieš mėn
Juliu Jon
Juliu Jon

tik ne uz povilioni...!!!!! paziurekit jis su kokiu zenkliuku... tai cia toks Lietuvos patriotas???vyt nx ta bulbashu patriota..

Prieš mėn
Arvydas Al
Arvydas Al

Pavilionis yra vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas. Nereikia Laisvės partijai turėti daug mandatų, nes iš diskusijos matosi, kokie jie naivūs ir per savo naivumą gali daug žalos pridaryti. Gerai, kad jie pateko į Seimą, bet taip pat gerai, kad jų nedaug bus, nes jei jie imtų diktuoti sąlygas, pasekmės ateityje būtų liūdnos. Nors abu kandidatai jau pateko į Seimą pagal sąrašą ir tuo džiaugiuosi, nes abu verti ten būti, tačiau vienmandatėje linkiu būti išrinktam Pavilioniui

Prieš mėn
Aivaras Kazlauskas
Aivaras Kazlauskas

Raskevicius kaip isizeidias vaikas elgiasi.

Prieš mėn
Darius Matulionis
Darius Matulionis

Fuiii

Prieš mėn
Jojgy Tranio
Jojgy Tranio

Visą laidą Tapinas katarsyje:)

Prieš mėn
Tadas Tadux
Tadas Tadux

Pirma puse buvo idomi, o veliau truputi sugedo ta plokstele.

Prieš mėn
se lensat
se lensat

Kaip mokinys su profesoriumi! Patirtis ir įsigilinimas į bet kokią temą to jaunuolio - 00, neatsako nė į vieną klausimą, kaip "užstrigusi plokštelė", negeba išklausyti, įsiklausyti, atsakyti, motyvuoti , pagrįsti . Jaunimui dar mokytis ir mokytis. Prisimena ir kalba tik savo programas vienu klausimu- "įvairovės". Verksniai. Nejaugi į Seimą einame, kai širdelė skauda? Kreipkitės į draugą, psichologą, kunigą, mamą, kardiologą...kt. Seime tik širdaskaudžiu užsiims, markstosi nuo "rožinio dramblio"... Kai senoliai negauna medicininės pagalbos, vaistų negali nusipirkti,dėl apribojimų, nepasiekia parduotuvės...negeba pasiekti internetu įstaigų (banko, VMI, Sodros...gydytojo registracijos). Kai Astravo klausimas , pilietybės,... , švietimo, medicinos paslaugų klausimai ...neišspręsti. Jaunuolis nueina nuo antro klausimo, nieko neatsako. Tapinas miega. Prisimena, kad laikas eina...Viską laidos laiką užpildo Žygimantas Povilionis - atidirba "pamainą", išklauso postringavimų , duoda patarimų, kurių T.R.negirdi. Tapinas nesugrąžina prie klausimo esmės, nes reikia leisti "pasirodyti" ir paplepėti vienu klausimu :"kuo įvairesnė dėlionė". O ko reikia Lietuvos žmonėms? T.R.net nežino.Jis net nėra įsigilinęs , ką ten Seime reikia veikti. Tokį sodinti į suolą paskaityti Seimo funkcijos...

Prieš mėn
Zylė
Zylė

koks tarp jų skirtumas? Mano nuomone jie abu - liberastai.

Prieš mėn
eenteraa
eenteraa

Pavilionis galva aukščiau, nors ir antras fainas

Prieš mėn
Tikraineaš
Tikraineaš

Naujokas yra naujokas.. :)

Prieš mėn
Ner Ner
Ner Ner

Kaip su verkiančiu vaiku šneka:D

Prieš mėn
Lolita Kaunas
Lolita Kaunas

Pavilionis- verygos/karbauskio/skvernelio/sirinskienes misrunas...jam neegzistuoja tos problemos,kurios jo asmeniskai neliecia. Politines veimainystes pavyzdys.

Prieš mėn
Vaidas Masys
Vaidas Masys

Nesitikėjau, kad toks įdomus pokalbis bus. Šaunu, gal pradėsiu politika kiek labiau sekti.

Prieš mėn
Povilas M
Povilas M

Raskevičius vieno klausimo politikas... Neturės ką jis veikt Seime..

Prieš mėn
Rimvydas Butrimas
Rimvydas Butrimas

Kiauras tas vaivorykštinis. Jis galvoja, kad tik viena bėda yra, kad jie negali zenytis😃😃😃 Čia valstybę reikia valdyt, o ne apie antrą galą galvot...

Prieš mėn
Robertas Šneideris
Robertas Šneideris

Nu bl koks pasikeles tas diplomatas, pasauli jis sutaike, Grybauskaitei kelius atvere :))) Slidus, pasikeles, pagyrunas. Oponentui tik isklausyti reikia ismokti ir butu daug geresnis.

Prieš mėn
Gediminas Inta
Gediminas Inta

Raskevičius į seimą eina atstovauti tik homoseksualų, heteroseksualų problemos jam neegzistuoja.

Prieš mėn
Gediminas Inta
Gediminas Inta

Konservatoriai visus 4 metus bandė skaldyti valdžią, dabar bando įtikinti, kad telks, pats Pavilionis nešė melagingas pažymas į STT, kad Karbauskį apjuodinti. Konservatoriai eis su bet kuo ir pačiu velniu į koaliciją, kad tik į valdžią patektų, neturi jokio idėjinio pamato.

Prieš mėn
Gediminas Inta
Gediminas Inta

@Jermina Kisielienė nei tie, nei tie... nėra už ką balsuoti

Prieš mėn
Jermina Kisielienė
Jermina Kisielienė

O valstiečiais su lenkais nuėjo....ir

Prieš mėn
evaldas
evaldas

Nu reik palaikyti Laisves partija vien tam kad konservams butu bent kokia atsvara, seime, nes jei dauguma politiku butu kaip Zygis, tai bus aisku kad niekas neaisku. Kalba tam kad kalbeti, nesugeba aiskiai pateikti pozicijos... kalba taip kad kuo itikti daugiau rinkeju. Geriausias pavyzdys, kai reikejo kelti lentele ar reikia mazinti mokyklu skaiciu, konservatorius kelia lentele "Ne" o komentuoja kad reikia fokusuotis i svietimo kokybe ir neinvestuoti i betona.

Prieš mėn
Ed Jan
Ed Jan

Berniukas pademonstravo vienintelį dalyką - jei neturi jokių logoškų argumentu, galima pabandyti tiesiog perrėkti savo pašniakovą. Manau, ko mažiau tokių reiksnių bus sėkme, to geriau.

Prieš mėn
Sigita Jukonyte
Sigita Jukonyte

KlAusimai :D Respect. Bet zodis "nervUOja" irgi neegzistuoja, pone Tapinai :)))

Prieš mėn
CocoNut
CocoNut

Mano nuomone sprendimas nėra lengvas. Šiaip sergu už Laisvės partiją, bet Raskevičius nuvylė. Žinoma, tikiu, jog jis nėra ,,vieno klausimo" politikas. Kitavertus Žygis atrodo kažkur padebesiais skrajojantis politikas, visiškai nenuoširdus. Tokiems žmonėms iš vis ne vieta seime (mano manymu). Balsuosiu už laisvės partiją, tai yra už dar vieną vietą pastarosios partijos nariui. Akivaizdu, jog tai pati ryžtingiausia politinė grupė šiandien Lietuvoje, mąstanti apie tai, kas svarbiausia- ateitis.

Prieš mėn
Vytautas
Vytautas

tas višgaidis nenormalus. Kodėl psichinius ligonius leidžiam prie valstybės vairo? O gal dar vis užstrigęs vaikystėje, dar blevyzgos galvoj.

Prieš mėn
Giedrius K.
Giedrius K.

kai girdi, kad LT prie dabartines valdzios yra lengva Baltarusijos forma, tai kaip galima uz toki balsuot? aisku jis pats supranta, kad nusisneka, ir kad taip sneket liepe vadove blonde, bet nu na... rado palyginima. :) kitas dalykas - kaip grynas konservas gali sutart su situ laisvuoliu idejom iteisint zolyte ir geju santuokas? kokia cia gali but koalicija tarp tokiu? bet turbut bus, nes uz savo idejas daug svarbiau yra perimt valdzia.

Prieš mėn
Linas Endrio
Linas Endrio

Iš Raskevičiaus akiu drąskymo peršasi mintis jog jis ne tik profesionalus bet ir aktyvia pozicija užimantis :) bet kaip kažkas pasakė "primena gražuli", tik priešingu požiūriu: - garsiai rėkia bet o naudos?

Prieš mėn
Sandra Daugirdienė
Sandra Daugirdienė

KLAUSIMAI!!! Ačiū, Andriau!

Prieš mėn
Tina Liepa
Tina Liepa

Asmuo raudonomis kelnėmis eis į Seimą? Ko? Akivaizdu, jog be to, kad kaip pats teigia, daug mokysis (nesuprantama kodėl tai turi mokesčių mokėtojams kainuoti), tai panašu, kad orientuosis tik į tuos klausimus, kurie aktualūs pačiam ir panašiems. O Lietuvai ir jos žmonių gerovei kas iš to...

Prieš mėn
petrasb1
petrasb1

@Tina Liepa Jūs kalbate taip, tarsi būtų "mes" ir "jie". Tarsi "Lietuvos žmonės" ir "Raskevičiui panašūs" tai ne ta pati Lietuvos visuomenė, o atskiros Lietuvos. Todėl ir paklausiau, tai kiek tų Lietuvų Jūsų supratimu yra ?

Prieš mėn
Giedrius K.
Giedrius K.

@Tina Liepa na jus savo pirmu komentaru nesublizgejot isvis, nes jo turinys pirmoko lygio. :) o kalbant apie jau esamu Seimo nariu diskusija, nematau jokio esminio skirtumo tarp ju - vienas bus dideles bando avis, kuri balsuos taip, kaip reikia, kitas per zalias sprest dalykus salies mastu. kita vertus Seime realiai valdanciu ir sprendzianciu yra koks trecdalis valdanciuju daugumos, kiti tik balsams surinkti ir parekaut is tribunu (opozicija).

Prieš mėn
Tina Liepa
Tina Liepa

@petrasb1 ha? 🤨

Prieš mėn
petrasb1
petrasb1

O Lietuvai ir jos žmonių gerovei kas iš to...kurie aktualūs pačiam ir panašiems. Kiek tų Lietuvų yra ? 10 ? 20 ? Gėjų Lietuva, veganų Lietuva, Feminisčių Lietuva ir t.t. ?

Prieš mėn
Tina Liepa
Tina Liepa

@Giedrius K. dėkui, kad "apšvietėt", tiesiog sublizgėjote neeilinėmis žiniomis ☺ LGBT klausimas galėtų būti viena iš sudedamųjų svarstyti programos dalių. Šios rožinės spalvos kelnės, panašu, kad fokusuosis vien į tai, nes diskusijoje su gerb. Pavilioniu, jo nelabai ir domino kiti klausimai... Man kaip pilietei, gan apmaudu

Prieš mėn
Jonas Tumulis
Jonas Tumulis

Rasevičius kaip užstrigusi plokštelė vieną sakinį kartoja visa laidą 29:47

Prieš mėn
Anachoreteee
Anachoreteee

Mane tai jie abu ėmė nervinti...

Prieš mėn
Virginija Bruzguliene
Virginija Bruzguliene

Puiki diskusija, abu kandidatai išsilavinę, tikrai galintys drauge dirbti seime

Prieš mėn
Taip Vat
Taip Vat

Čia Lietuvos politinis elitas ? Liūdnas vaizdas. Vienas pilsto iš tuščio į kiaurą, kitas - neaišku ką veiks Seime. Gaila , kad į Seimą neišrenkami žmonės , turintys idėjų, charizmos ir viziją. Ką jie gali pasiūlyti - nebent kokius apribojimus, naujus mokesčius ir žvalgymąsi per tvorą ir rodymą pirštu ką batka daro negerai.... Reikia Lietuvai diktatoriaus, bent jau 10čiai metų, kad pasodintų korupcionierius ir išardyti šeimų klanus valdžios institucijose... Gyventojų skaičius mažėja, o biurokratų - vis pučiasi.

Prieš mėn
mindaugas zilionis
mindaugas zilionis

Iki sios diskusijos naturaliai nezinojau uz ka balsuosiu antram rate - Laisves ar Tevynes sajunga. Bet po sios diskusijos, akivaizdziai supratau, kad kolkas Laisves partija yra keliu klausimu partija, kuriai labai truksta politines ir diplomatines patirties. Valstybeje yra tukstanciai problemu ir klausimu, kuriuos reik spresti, ir tam manau reik patirties, kurios konservatoriu sarase yra gerokai daugiau. Tikiuosi laisves partijos tie keli jai svarbus klausimai bus itraukti i koalicijos sutarti ar pan, bet valstybe jiems valdyti jiems butu dar per anksti. Galbut po 4 metu situacija pasikeis

Prieš mėn
Thesilverwoof
Thesilverwoof

Aš jau kelintus debatus su laisvės partija klausausi ir panašus jausmas kaip jūsu. Vienmandatėje balsavau pries juos. Ypač nesu tikra ant kiek gerai jie reprezentuos moterų teises (apart LGBTQ elemento)

Prieš mėn
Gediminas Paulauskas
Gediminas Paulauskas

Laisvės partija ir jos kandidatai turi patirties Vilniaus m. savivaldybėje, kuri puikiai tvarkosi. Visais klausimais. Laisvės partijos programa yra turbūt ilgiausia iš visų, su ja laimėjo Laisvės TV, Kitokie debatai ir kt. laidose. Vien švietimo dalis yra 35 puslapių, kuriuose iškeliama daugybė klausimų ir siūlomi sprendimai. Sveikata, aplinkosauga, smulkus verslas ir visa kita yra svarbūs klausimai programoje, kurią ir parašė kandidatai.

Prieš mėn
scepticism
scepticism

juokingas tas povas. seime linkiu buti isskirtiniu ne del savo isvaizdos, ir balselio manieros, o del sprendimu padedanciu suklesteti lietuvai

Prieš mėn
scepticism
scepticism

@Klaidas ne tamstai man pasakoti kaip elgtis tureciau ;) ...ypatingai jautrus matau esate.

Prieš mėn
Klaidas
Klaidas

Tai jau iskeik, kad "pydaras" ar koks kitoks. Ka cia ant liezuvio galo laikai :) Visi tikisi vieno zmogaus "suklestinti lietuva visais aspektais". Turbut kartele tokia auksta del to, kad visi buve atliko ta pati.

Prieš mėn
Gediminas Tarasevičius
Gediminas Tarasevičius

Povilionis sooo patronizing ir namedropping, kad net nemalonu klausyt

Prieš mėn
Justinas Kulakauskas
Justinas Kulakauskas

Keista kas tave prievarta verčia

Prieš mėn
MrG1zmooo
MrG1zmooo

"Skirtumas tarp nueiti negauti į snukį ir gaut balsą yra didžiulis" - Tapinas 2020

Prieš mėn
Aaa
Aaa

20:20 min Hilary mūsų buvusi prezidentė, Pavilionis štai kas į Lietuvą visa tai tempia ir palaiko, kas galėjo pagalvoti koncervatoriai:) Siūlau pažiūrėti karzygys.lt, kam dar neaišku, kur judam.

Prieš mėn
Deimantas Ramanauskas
Deimantas Ramanauskas

Dėl išrinkto homoseksualo Tomas pamiršo, kad jis ne pirmas. Rokas Žilinskas buvo pirmas.

Prieš mėn
Deimantas Ramanauskas
Deimantas Ramanauskas

@Elze Atroskeviciute, Žilinskas to neslėpė, jis buvo ir viešai tai išsakęs. Kitas dalykas, turiu draugų iš to tarpo ir suprantu, kad Tomas atstovauja ne visus kitos pakraipos žmones.

Prieš mėn
Grasilda
Grasilda

Rokas Žilinskas savo seksualinės orientacijos nekėlė svarbiausiu veiksniu, o šitas yra Profesionalus politinis gėjus. Daugiau jam niekas nerūpi.

Prieš mėn
Elze Atroskeviciute
Elze Atroskeviciute

T. Raskevičius jau kažkurioje iš Laisvės TV laidų tai buvo pakomentavęs - jis yra pirmas atvirai homoseksualus ir LGBT klausimus atstovaujantis asmuo, išrinktas į Seimą. Žilinskas buvo tiesiog politikas, išrinktas į Seimą, kuris, šalia to, buvo homoseksualus, tačiau tai niekaip neatsispindėjo jo politinėj veikloje.

Prieš mėn
Almantas Sėliukas
Almantas Sėliukas

Už Laisvės partiją!

Prieš mėn
Mantas Sakalas
Mantas Sakalas

Šiaip yra dar toks dalykas kaip vertybės, jei Žygiui normalu eit į koalicijas su teisiamom, neaiškaus backgroundo (o gal net labai aiškaus, tik ne lietuviško) jėgom, tai sorry, už tokį veikėją aš nebalsuočiau. Retorinis klausimas - o kuo skiriasi darbo partija nuo LLRA, arba Uspaskichas nuo Tamoševskio??

Prieš mėn
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė

Šis ponas rožinėmis kelnėmis antras Gražulis- visai nesiklauso oponento!

Prieš mėn
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė

Kažkas čia rasineja ,kad Z.Pavilionis diplomatiškai kalba. Taip ir turi būti. Armonaitė, Laisvės partijos pirmininke jau pareiškė, kad į koaliciją neis su Tėvynės Sąjunga. O žmogus su idėja visai nežino apie ką kalba. Nei jokios programos neturi , vien tik šneka apie lausves. Man laisvė be jokių filosofijų : mano žemėje nevaikšto okupantas, nerieda okupantų tankai,nekrenta okupantų bombos .

Prieš mėn
Gediminas Paulauskas
Gediminas Paulauskas

Laisvės partijos programa yra 163 puslapių, ji laimėjo Laisvės TV debatų seriją. Armonaitė nesako, kad neis. Kol kas anksti derėtis su kitomis partijomis. Visi oponentai antram ture yra iš Tėvynės Sąjungos. Pirma juos reikia nugalėti, įgyti didesnį svorį galimose derybose dėl koalicijos.

Prieš mėn
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė

Sėkmės Z.Pavilioniui antrame ture.🍀🇱🇹

Prieš mėn
realramas
realramas

Kolhozniku reklama non stop meta per youtube, gerai kremlius prafinansavo, kol sita laida pazejau 4 kartus tapati reklama apie vaLstiecius issoko

Prieš mėn
Tomas Lapinskas
Tomas Lapinskas

Ponulis Raskevičiaus, panašu, kad tikrai ne lankininkas:) Įdomu iš kur pasisėmė tokios išminties. Strėlė vizualiai kyla, ne leidžiasi.

Prieš mėn
Lina Marcinonė
Lina Marcinonė

Diplomatiškai atsako, tačiau vistiek sako tą patį lgbt žmonėms turbūt iki kaulų smegenų įgrisusį dalyką - "aš tolerantiškas, aš gerbiu, aš nieko prieš, BET..." ir tas BET jaučiu žiauriai skaudina, ypač kai girdima iš tokių mandagių išsilavinusių žmonių, nes kokia gi tai tolerancija? Atseit toleruoju, kad esi kitoks, bet tik jei tu manęs negluminsi būdamas kitokiu. Vadinasi čia tipo tavo paties kaltė, kad esi negerbiamas vien dėl pasinaudojimo savo laisve atvirai būti tokiu, kokiu norisi, niekam tuo savo buvimu nekenkiant...

Prieš mėn
Tomastomas tomas
Tomastomas tomas

Regis sunkiai susivokiate savokose toleruoti ir megti. Megti geju jis neprivalo ir niekas neturi teises jo versti tai daryti

Prieš mėn
LeReQUeZ
LeReQUeZ

tapinas euforijoj sedi :D

Prieš mėn
Zivile Gud
Zivile Gud

Galima turėti visokias nuomones, bet akivaizdu, kad įmanoma diskusijos klausytis ir beveik pamiršti lazdas, tetas, barzdas ir bebrus!

Prieš mėn
Nerijus Mockus
Nerijus Mockus

Reikėjo Grazuli pakviest!

Prieš mėn
Vida B
Vida B

Na taip diplomatas, moka stabdyti save, Tomas pilnas entuziazmo. Viskas gerai...

Prieš mėn
Svajūnas B
Svajūnas B

Man Pavilionio klausant nervai nelaiko: nieko neatsako tiesiai šviesiai - muilas be vertybių

Prieš mėn
pengolt
pengolt

Diplomatas

Prieš mėn
Kar Kan
Kar Kan

Lyčių lygybės klausimas = bananų tiesumo ar kreivumo klausimas. t.y. išvis neklausimas.

Prieš mėn
Dainius Š
Dainius Š

Čia toks - patranką lyginam su “pištalietu”...

Prieš mėn
Relaxation Ambience
Relaxation Ambience

i Berghaina Pavilioni reikia nuvest, bet gali facecontrolo nepraeit :)

Prieš mėn
Kar Kan
Kar Kan

"Mes galim eit su visais" = politinė kekšė.

Prieš mėn
Kar Kan
Kar Kan

Kaip suprasti saugo laisve? Gal nori pasakyt monopolizuoja laisves sąvoka? O tai visai kas kita.

Prieš mėn
Deimantė Repšaitė
Deimantė Repšaitė

Tomas atrodo kaip populistas, kuris moka tai užmaskuoti. Žygimantas jo klausia ar eitų į kompromisą su kitomis politinėmis jėgomis, o jis atsako, kad svarbiausia- žmogaus orumas. Na, manau nei vienas politikas gyvenime nenorėtų pasakyti, kad jis būtų už sprendimus, kurie eitų prieš žmogaus orumą. Tomas vis kartoja populistinius žmodžius, jie tai už "demokratiją", "vertybes", "laisvę", o partnerystės įstatymą pastato pirmoje vietoje. Klausimas: jis liečia mažą grupę Lietuvos žmonių, sutvarkysite tą klausimą Seime ir kas tuomet? Manau, kad Laivės partijos idėjinė terpė neteks didelės dalies turinio. Ir pritarsiu poniai Širinskienei, kuri per vienus debatus teigė, kad tokių partijų dominavimas Seime yra grėsmė demokratijai. Žygimantas kad ir šioje diskusijoje parodė išprusimą Liteuvai svarbiais politiniais klausimais, o ponas Raškevičius vėl kartojo savo principus. Nuėjęs į seimą vienas, ar aštoniese, be daugumos balso nedaug ką gali padaryti, tą jam Žygimantas ir bandė pasakyti, bet tas jaunas nesubrendęs politinis entuziazmas ....

Prieš mėn
Ignotas Adomavicius
Ignotas Adomavicius

Vartymasis yra blogai

Prieš mėn
Indrė Kviklienė
Indrė Kviklienė

Galvojau, kad kuris laimės, tas bus gerai. Na bet peržiūrėjus įrašą apėmė svetima gėda, dėl Tomo negebėjimo išklausyti, nuolatinio pertraukinėjimo, iš esmės pasidarė kiek neramu, kad jis yra labai daug pykčio savyje sukaupęs žmogus. Pyktis konstruktyvumo ir lankstumo neprideda ieškant bendrų sprendimų.

Prieš mėn
IABI TV
IABI TV

Gražus pavadinimas. Šventę prašventė jau kokias kelias valandas po filmavimo

Prieš mėn
Elžbieta Banytė
Elžbieta Banytė

Pavilionis kultūringesnis, ramesnis, aiškiai labiau patyręs, bet to mokytojo tono galėtų atsisakyti.

Prieš mėn
Vilma Atkočiūnaitė
Vilma Atkočiūnaitė

@Jurate juokingiausia, kad Tapinas dukart taisė jį dėl "klausiMAI" kirčiavimo, bet kokius penkiskart "rinkimų kOmpanijos" nepastebėjo :D

Prieš mėn
Jurate
Jurate

Pavilionis neskiria rinkimų kampanijos nuo kompanijos...

Prieš mėn
Viki
Viki

Raskevičiui pirma reikia išmokti parodyti pagarbą kitiems - juos išklausant iki galo. O Pavilioniui reikia stuburo: savo pozicijos jokios neturi, nesugebėjo atstovėt nė už vieną savo nuomonę (nieko tiesiai šviesiai neatsakė) - kam žmogus seime kuris neturi aiškios pozicijos ir tik kažkam Simp'ina. Iš po šios diskusijos galima rinktis tik lesser evil.

Prieš mėn
Vilius Ščerbickas
Vilius Ščerbickas

Vokietijoje kažkada Naciai turėjo daugumą, Vokietija pakilo ir nusileido... Vadinasi tokiu atveju būtų tik vienos grupės žmonių interesai ir požiūriai būtų "legalūs".

Prieš mėn
Edvardas
Edvardas

Na pries metus tikrai balsuociau uz konservatorius arba laisves partija, bet 2020m. visas pasaulis pagal maslavo poreikiu piramide nusirito i antra punkta: "saugumo poreikiai", zmonem svarbu kad rytoj zinotume kad atsitikus nelaimei valstybe sugebes suteikti medicine pagalba, ir kad ja suteiks ne odontologas kai atvaziuosi su plauciu uzdegimu o normalus specialistas. Bet siuloma "laisve" kuomet niekas nieko neribos, visi darys ka nori, kad verslas jaustusi geriau, cia yra idiotizmas nes idiotus privalai riboti ir gazdinti baudom ar arestu nes kitaip bus p***a.

Prieš mėn
babauziux
babauziux

Labai tikiuosi jog Konservams nereiks parsidavineti savo istoriniu vertybiu ir deti laizeko su Armonaites nukrypusiais radikalais, TAda panelei ir jos gaidukams beliktu parsidavineti Karbausio gandriukams ;)

Prieš mėn
Vidas Kaktavicius
Vidas Kaktavicius

Panašu į tėvo ir sūnaus pokalbį 😁

Prieš mėn
Petras Skirmantas
Petras Skirmantas

Akivaizdžiai Tapinas mėgaujasi šiuo pokalbiu. Ne vienoj vietoj jo šypsenėlė veide matėsi :D

Prieš mėn
Tabula Rasa
Tabula Rasa

Ir pailsėti galėjo Tapinas, nes už liežuvio tempt nieko nereikėjo

Prieš mėn
Mantas
Mantas

Turiu du naujus mėgstamus žmones politikoje. Ačiū Andriau už laidą. P.s. Raskevičius panašus į jauną kategorišką žmogų. Gali prireikti "lipti per save", kad ieškoti kompromiso. Nors, galbūt tokia pozicija bus sėkminga, pamatysime :)

Prieš mėn
Kotryna Pe
Kotryna Pe

Ok, jei iki šiol nelabai mačiau tos koncervų arogancijos, tai dabar Pavilionis ją man atvėrė visu gražumu. Vien ramus tonas ir aiškus minčių dėstymas nėra diplomatija. Toks passive aggressive kalbėjimas šaltu veideliu tėra gražiai pridengtas mužikiškumas, fe.

Prieš mėn
petrasb1
petrasb1

@ricka15 Tai jeigu tave neteisingai interpretuoja, iškraipo situaciją, tai tu turi galvą linkčioti nuolankiai ir sakyti "yes, master". Vietomis labai priminė tą situaciją, kai išprievartautą merginą policija gėdino, kad maždaug pati kalta. Stigmatizuojama grupė kaltinama tuo, kad neva pati save tokia daro :D Kažin ką pasakytų Pavilionio mama, pasiklausiusi tokios sūnaus retorikos.

Prieš mėn
ricka15
ricka15

O jau laisves partijos agresija ir nuolatos gynba paruosta tai jau priimtina ? Per visa h jautesi kad jis jauciasi puolas visada ir butina turi kazka kontra atakuoti

Prieš mėn
lattenoisette
lattenoisette

"aš kaip vyersnis patarsiu", "jums politikos pirmokui", "aš iš savo patirties galėčiau pasakyti", "aš jums noriu priminti, kad politika nėra klounada" : tikrai ne Paternalizmas ! white heterosexual male :D ir iš karto paaiškėja, už ką balsuoti :D

Prieš mėn
lattenoisette
lattenoisette

@Mythemind taip, bet visuomet įmanoma pagarbi diskusija, jei tikslas yra patarti ar rasti geriausią sprendimą. Bet pašnekovo “statymas į vietą” ir nuolatinis jo delegitimavimas parodo, kad tikslas nėra patarti ar rasti geriausią sprendimą, o pasinaudoti netolygia pozicija ir sutrypti pašnekovą.

Prieš mėn
Mythemind
Mythemind

@lattenoisette O taip kaip tada turėjo jis elgtis/šnekėti, kad nesukurtu tokio santykio? Nes tai yra faktas, kad Pavilionis yra daug labiau patyręs ir žino apie ką šneka. Jei jis nori kažką patarti mažiau patirties turinčiam, tai, manyčiau, yra pagirtina, o ne smerktina.

Prieš mėn
lattenoisette
lattenoisette

@Mythemind čia ne apie patarimus kalba eina, o apie laikyseną. Tokiu principu yra kuriamas galios santykis, pasyvi agresija kitaip sakant. Principu “tu žalias juokingas agurkėli be legitimios nuomonės, klausyk rimtų norminių dėdžių”.

Prieš mėn
Mythemind
Mythemind

O ne, neduok diev paklausysi kitų patarimo.

Prieš mėn
Konrad Mikalauskas
Konrad Mikalauskas

Rašiau reply vienam komentatoriui, bet gavosi per ilgas atsakymas, tai geriau visiems parašysiu. 1. Taip, Tomo pagrindinė rinkiminė platforma yra LGBT+ žmonių problemos LT visuomenėje, bet iš laidos aišku, jog jis turi aiškią nuomonę ir dėl švietimo reformos, ir dėl prokremliškos informacijos prieinamumo. Nuėjus į manobalsas.lt galima susipažinti su jo pozicijomis ir kitais politiniais kláusimais, tačiau ne tame esmė. Esmė tame, kad bet koks pro-LGBT+ požiūris Lietuvoje bus laikomas radikaliu, nes tiesiog tokioje šalyje dabar gyvename, dėl to tiek Tomas, tiek žiniasklaida apie jo pozicijas LGBT+ problemomis daug kalbės, ir dėl to lengva yra susidaryt įspūdį, kad Tomas yra “vieno klausimo politikas”. 2. Net jei Tomas būtų “vieno klausimo politikas”, tas klausimas yra daug didesnės reikšmės nei dauguma žmonių mano. Žiūrint iš vidaus, ~5% žmonių yra LGBT+ ir nėra pagrindo manyt kad Lietuvoje tie procentai yra ženkliai skirtingi (nebent tiki įvairiais “being gay is a choice” and “pray the gay away”; jei tiki, tai šitas komentaras tada nėra tau ir gali atgal grįžt į savo urvą). Remiantis tyrimais darytais kitose šalyse (su panašia LGBT+ situacija kaip LT), it’s safe to say, kad didelė dalis LGBT+ žmonių Lietuvą palieka, arba negali pilnu pajėgumu dalyvauti valstybės ekonomikoj (pvz., dėl diskriminacijos/patyčių darbovietėje, finansinio nestabilumo dėl šeimyninės padėties, psichologinių problemų). Žiūrint iš išorės, netenkame investicijų iš užsienio, nes LGBT+ studentai iš kitų šalių nesirenka LT universitetų, nors jie čia galėtų kurti/jungti verslus, šeimas bei idėjas. Tad jei Tomo “vienas klausimas” būtų realizuotas, nėra abejonių, jog Lietuvos socioekonominė situacija pagerėtų. 3. Žmonėms, kurie pykdosi Tomo spalvingumu: ne jūs sprendžiat, kaip turi atrodyti “LGBT+ bendruomenės atstovas”. Daug kas nori, kad Tomas priešintųsi stigmatizuojančiai “profesionalaus gėjaus” etiketei, bet drąsiai ir atvirai “nešiodamas” ją, Tomas parodo daug stiprybės - priimdamas etiketę, kurią kiti naudoja menkinti jį, Tomas atima galią iš jos. Kaip Tyrion iš Game of Thrones sakė: “Never forget what you are. The rest of the world will not. Wear it like armor, and it can never be used to hurt you”. Comment over, like share and subscribe

Prieš mėn
Z. A.
Z. A.

Povilionis turetu savo arogancija i kampa padeti siektiek: 'Balsuokit uz mus nes mes norim daugiau jegos". Calm down mate. O del Pasaulio Lietuviu apygardos jis meluoja. TS-LKD atstove cia nei zinoma, nei nieks apie ja nera girdeja.

Prieš mėn
Peter Reimander
Peter Reimander

Nusibodo žiūrėti, kaip Laisvės partija bando pastatyti konservatorius ant keturių, ir dar užeit iš užpakalio. Konservatorių oponentas susikoncentravęs tik į vieną vietą, sunku bus jiems susitarti, bet tikiuosi.

Prieš mėn
Tomas K
Tomas K

Slydi ir neaiški laisvės partija su kraštutinumais. Tikiuosi pavyks konservatoriams po antro turo suformuoti daugumą be Armonaitės, manau ji nepasikuklintų tartis ir su Karbauskiu.

Prieš mėn
Vytautas Ziedelis
Vytautas Ziedelis

Sitas geras tikrai

Prieš mėn
Irmantas Irmis
Irmantas Irmis

issilvainimo,proto,lygio skirtumas kaip nuo zemes iki menulio,Zygis labai protingas.O tas kazkas...liudeselis.Visiskas.

Prieš mėn
Artūras J
Artūras J

Žygimantas "vaikai gyvenkime draugiškai" Pavilionis... Politika nėra apie "susitelkimą", politika nėra apie "nudirbtus darbus". Politika yra apie vertybių atstovavimą, o aiškiai atstovaujant deklaruojamas vertybes natūralu, kad kažkas liks nelaimingas, taip ir turi būti.

Prieš mėn
Artūras J
Artūras J

@Justinas Kulakauskas tamsta skaityt negebi, tai nežinau, kuris iš mūsų yra vaikiško proto. Aš kalbu apie tai, kaip politikas turi atstovauti savo pažiūras (kurias jis pradžiai turi turėt!) ir idėjas. Politikas, kuris ateina be idėjų, be atstovaujamų vertybių... nieko vertas. Nesuvokiu, kaip žmonės gali balsuoti už tokius. Bet, galbūt ir nieko keisto, pas mus ir yra populiarūs politikai tie, kurie yra apie nieką - aukšti ir gražūs, solidžiai atrodantys ir nieko nepasakantys, neatstovaujantys (aišku, apie ką aš?..)

Prieš mėn
Justinas Kulakauskas
Justinas Kulakauskas

Mes negyvename tokioje politinėje sistemoje Britanijos ar JAV. Ten viena partija surenka daugumą ir gali netrukdoma įgyvendinti programą. Lietuvoje partijos eina į koaliciją. Neišvengiamai bus interesai derinami. Tamsta esi vaikiško proto, jei to nesupranti ir kaip vaikas nori saldainio bet kokia kaina.

Prieš mėn
Artūras J
Artūras J

@Marooshaz OK, turbūt abu sutinkame, kad darbas Seime yra įstatymų leidyba. Bet koks įstatymo pakeitimas ar naujo išleidimas kažkuriai grupei atneš naudos, kažkuriai - žalos ar bent jau nepasitenkinimą. Nebūna taip, kad visiems iki vieno būtų geriau (todėl įvairūs kliedesiai apie "gerovės valstybę" ir yra tik kliedesiai). Todėl man įdomu, kokioms vertybėms ir grupėms konkretus politikas atstovauja, kokia jo pozicija vienu ar kitu klausimu. Ir jei politikas atstovauja mano vertybėms, mano požiūriui, aš visiškai nenoriu, kad dar neprasidėjus diskusijoms būtų keliama balta vėliava ir kalbama apie kompromisus. Aš noriu, kad politikas eitų ir kovotų už tai, kas jo nuomone turi būt pakeista, kad tam tikrai grupei būtų geriau. Kai kliedima apie "susivienijimą", "derybas", "susitarimą" bei "kompromisus" dar net neprasidėjus diskusijoms... Čia katinas Leopoldas, o ne politikas.

Prieš mėn
Marooshaz
Marooshaz

Politika yra tiek vertybes, tiek darbai. Geros idejos nieko nereiskia jeigu nera igudziu per derybas, kompromisus ir elementaru gudruma, ju paversti istatymo pataisomis.

Prieš mėn
Kestutis
Kestutis

Net nesinori žiūrėti ir gadintis savaitgalį. Abu jie jau Seimo nariai, kaip ir gana ženkli dalis kitų pirmo turo vienmandačių favoritų. Jeigu kažkas įsivaizduoja, kad tokioje vienmandatėje antrame ture balsuos už asmenybę, tai toks žmogus tiesiog nesiorientuoja aplinkoje. O kai kalbame apie partijas, apie kurias ir reikėtų kalbėti normalioje valstybėje, tai ar šie du žmonės reprezentuoja savo partijas, jų žemesniąsias sąrašų pozicijas? Pavilionis yra karjeristas ir toks nelabai įtikinantis konservatyvių, tradicinių vertybių saugotojas, kuris užsienio politikos kryptį chroniškai painioja su politine ideologija ir bando monopolizuoti antirusiškas pažiūras (kaip tada paaiškinti Linkevičių?). Tėvas su Paksu steigė Tvarką ir teisingumą (libdemų partiją), motina - užkietėjusi kairioji socdemė ir Raškevičiaus bendramintė. Visko po truputį. Tuo tarpu Raškevičius, panašu, yra išsilavinęs (tarp Seimo narių tai anaiptol ne duotybė pagal nutylėjimą), tačiau nesubrendęs ir vieno klausimo politikas. Na, nežinau, gal vis tiek ir reprezentuoja jie tas savo partijas. Bet tuomet jie nieko naujo pagal apibrėžtį negali pasakyti. Žodžiu, neįdomu. Vienmandatės apskritai yra atgyvena.

Prieš mėn
Nerijus A
Nerijus A

Tikiuosi, į Seimą pateks Žygis...

Prieš mėn
babauziux
babauziux

Jie jau abu seime, ESME kokiu vertybiu ir patyrimo zmones atsitems su savimi po savo veliava.

Prieš mėn
likeris subruknem
likeris subruknem

eik tu nx :DDDDDDDDDD

Prieš mėn
Denisas Drobininas
Denisas Drobininas

Nežinau, pasiklausiu Pavilionio susidaro įspudis, kad diplomatiškai išaiškino, kad lgbt seime ne vieta maždaug, eikit jus kur nors kitur reiškitės, bet tik ne seime, jus čia niekam neįdomus. Aš pasakyčiau, diplomatams gal seime ne vieta, jiems ambasadose dirbti, o ne išsisukinėt nuo atsakymų. Seime klausimus reikia spręsti, o ne nuo jų bėgti ir išsisukinėti.

Prieš mėn
Deividas Badauga
Deividas Badauga

Liūdna kai žmonės balsuoja už tokius, kurie ateina valdyt šalį tik vienu klausimu ir mato tik vieną spalvotą problemą.🙄

Prieš mėn
Tina Liepa
Tina Liepa

Visiškai teisingai pastebėjote. Ir spalvotų problemų su tokiais Seimo nariais tik daugės... pvz., sparčiai plisianti živ

Prieš mėn
petrasb1
petrasb1

@Deividas Badauga Tai jie ir kelia savo programoje. Aš manau, kad švietimo problema tikrai aktuali ir ten delsti jau tikrai negalime. Jau dabar šokiruoja daugumos išsilavinimo stoka. Dar keli metai ir mes būsime su akmens amžiaus intelektu.

Prieš mėn
Deividas Badauga
Deividas Badauga

Ok yra, bet šalies valdymas nėra viena problema, reik kelti ir daugiau klausimų kandidatuojant į tokią vietą

Prieš mėn
petrasb1
petrasb1

Mato, nes ji yra :D nebūtų, tai nematytų. Simple as that.

Prieš mėn
Tadas C
Tadas C

Z. P "leisk man vaikeli tave pamokyti" ir taip kas antras sakinys... Na sorry bet tai parodo su visa pagarba nepagarba oponentui!! TOMAS LAIMEJO, RENKAM TOMA 🙂

Prieš mėn
Danielius
Danielius

Davė Pavilioniui taip/ne lenteles ir klausimą, aš vistiek galvojau kad jam pavyks nepasirinkti nei vienos, obettačiau papasakoti apie Vašingtoną, savo didžiulę patirtį, partijos vienybę ir vienijimą tautos, oponento nebrandumą, Paksą ir gravitaciją, kad tik nereiktų atsakyti konkrečiai į jokį klausimą. Koktu vietomis klausyti buvo.

Prieš mėn
Justin Macijauskas
Justin Macijauskas

Pavilionis yra superinis diplomatas, mokantis kalbet :) taip, bet nesakom ne, eisim bet nereiskia kad neisim, :))) ko paklausi to negausi.

Prieš mėn
Edmundas Mukkas
Edmundas Mukkas

Diplomatas palikęs savo žmona su 4 vaikais ir mokina dar kitus🤣

Prieš 3 dienas
Rapolas Valašinas
Rapolas Valašinas

@Lolita Kaunas Diplomatas atstovauja valstybei, tuo tarpu ir savo partijai. Valstybėje yra visokių - skirtingų nuomonių. Nenorėčiau, kad diplomatas būtų kaip vaikas įsikibęs vienintelės savo tiesos. Aklas įsikibimas ar radikalizmas užprogramuoja problemas nerasti susitarimo. Tik tampymąsis vietoje.

Prieš mėn
Lolita Kaunas
Lolita Kaunas

Diplomatas,be aiskios nuomones labai konkreciais klausimais, yra pavojus valstybei.

Prieš mėn
Deimantas Ramanauskas
Deimantas Ramanauskas

Nes jis diplomatas. Jeigu iš jo labai lengvai išluptum viską jo nori, jis nebūtų diplomatas.

Prieš mėn
Vytautas Interlimitas
Vytautas Interlimitas

Sutinku su Žygiu. Visuomenei visiškai nesvarbu, ar žmogus homo, bi, kvadro, ar hetero seksualus. Patys save statote į "kitokių" poziciją, klausausi ir suprantu, kad ne girdimi jūs norit būti, o aukštesni, dėmesio centre. Nereikia brukti savo vertybių per prievartą. Žmogus pats pasirinkis savo orentacijas. Tarp mūsų nėra kitokių. Tiesiog patys lgbt save kažkodėl laiko kitokiais, išskirtiniais. Jūs nei kitokie, nei išskirtiniai. Tiesiog būkit žmonėmis, o ne "reklamos agentais".

Prieš mėn
petrasb1
petrasb1

"Tiesiog būkit žmonėmis" Tai elkitės su mumis, kaip su žmonėmis. Pripažinkit mūsų santykius kaip lygiaverčius žmonių santuokai. Tada suprasim, kad mus laiko žmonėmis, o ne kažkokiais antrarūšiais "lowliferiais", kurie geri tik mokesčiams susirinkt.

Prieš mėn
Dovias
Dovias

Na, jeigu jie įteisintų partnerystės įstatymą, tai esu užtikrintas, kad daugelis šitų išsireiškimų dingtų, nes dabar kiek girdėjau žmonės elementariausios paskolos dviese negali pasiimti, kai santuokinė pora gali.

Prieš mėn
Vytis Nakutis
Vytis Nakutis

Visi trys vienas ant kito kalba. Nefaina.

Prieš mėn
Arunas V.
Arunas V.

Nepatinka man ko tai Pavilionio isvedziojimai.

Prieš mėn
Deividas Jurevičius
Deividas Jurevičius

@Arunas V. taip, tave viena.

Prieš mėn
Arunas V.
Arunas V.

Ar mane viena nuo Pavilionio pykina?

Prieš mėn
Marius Milkintas
Marius Milkintas

20 metu zmones laukia, kol kas nors prisimins juos ir dabar ponas Pavilionis siulo kantriai laukti....atsibodo zmonems jau tie pazadai blyn.

Prieš mėn
Simona Simulyte
Simona Simulyte

Tomui būtų verta išmokti paklausyti...

Prieš mėn
Arijanda Šerepkaitė
Arijanda Šerepkaitė

O tą padaryti sunku, kai turi už ką kovot ir visą gyvenimą esi tildomas. Tikiuosi, kad galųųų gale jis bus išgirstas ir va tada išmoks klausytis :)

Prieš mėn
Vitas Tamulaitis
Vitas Tamulaitis

Ryškiai geltonas vaidina auka

Prieš mėn
rasa lukoseviciene
rasa lukoseviciene

Nedrįsčiau sau leisti norėti pavilionio pagarbos. Rimtais veidais ir tulike sėdim, jeigu ką.

Prieš mėn
Raminta
Raminta

Laisvė informacinė yra gerai, bet Tomui reikėtų paskaityti kas yra motivated reasoning, rumours efektas ir kaip buvo išnaudojamos mažumų grupės JAV 2016 rinkimuose. Laisvė nebūtinai gėris, kontrolė nebūtinai blogis, mokymai nevisada spendimas.

Prieš mėn
Andrius Bakas
Andrius Bakas

Ka jus zmones, per papugas renkat y ta seima... baisu...

Prieš mėn
Dovias
Dovias

Duodu 60% kad skundiesi seimu išrinktu, bet pats už jį balso neatidavei.

Prieš mėn
Dovile Dobravolskaite
Dovile Dobravolskaite

1. Išsisukinėjimas nuo tiesioginių atsakymų 2. Roko Žilinsko paminėjimas. Puikūs pavyzdžiai, kad Pavilionis akivaizdžiai vis gi nesupranta LGBT+ problemų ir jų mąsto. Pamirškit jūs vieną dieną tą Žilinską... jetus kaip mes sugebam gerbti gėjus, kurie sėdi kamputyje ir pritaria kiekvienam "diplomatui", kad visuomenė nepasiruošus. Pagarbiai pagarbiausi pagarbūs žmonės.

Prieš mėn

Kitas

BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV

3:51

BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV

Big Hit Labels

Peržiūros 150mln

Вопрос ребром - Сергей Бурунов

42:39

BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV

3:51

BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV

Big Hit Labels

Peržiūros 150mln

Вопрос ребром - Сергей Бурунов

42:39

Steal This $100,000 Diamond, You Keep It

14:03

У психолога - Уральские Пельмени | ЭКСКЛЮЗИВ

7:23

У психолога - Уральские Пельмени | ЭКСКЛЮЗИВ

Шоу Уральские Пельмени

Peržiūros 616tūkst.

SCP-3288 The Aristocrats (SCP Animation)

14:39

SCP-3288 The Aristocrats (SCP Animation)

TheRubber

Peržiūros 951tūkst.

$1 VS $500 BOX FORTS! *Budget Challenge*

17:38

$1 VS $500 BOX FORTS! *Budget Challenge*

MoreJStu

Peržiūros 423tūkst.