„Karbauskis iš tiesų tiki tuo, ką kalba“, - Liutauras Ulevičius || Laikykitės ten pokalbiai | S0503

 • Paskelbta Prieš 2 mėnesius

  LaisvėsTV

  Trukmė: 29:13

  Pokalbis viešųjų ryšių specialistu, buvusiu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos komunikacijos koordinatoriumi Liutauru Ulevičiumi.
  ➤ „Laikykitės su Andriumi Tapinu” pagrindinė laida: ltposts.info/title/pGOgdZaXqYvdnaQ/vaizdo-ra-as
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #LaikykitėsTenPokalbiai
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Kristina Štaupaitė
Kristina Štaupaitė

Įdomus pašnekovas, ačiū už pokalbį.

Prieš mėn
snixAS
snixAS

Vis galvoju kas geriau: vienkartinis puodelis ar daugkartinis? #laisvesTv?

Prieš mėn
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius

Mūsų seime sėdi rusiško kapitalo oligarchai. Jiems dzin ta Lietuva.  Jie pirmenybę skirs savo įmonės pelnui o ne valstybės labui. Slidus tipas tas Karbauskis, žiūrim į jo darbus:  1) R. Karbauskis reikalavo referendumo prieš NATO ir ES;  2) R. Karbauskis siūlė atidėti narystę Europos Sąjungoje 25 metams;  3) R. Karbauskis finansavo ir organizavo, Rusijai naudingą, amerikiečių kampanijos Chevron išvarymą;  4) R. Karbauskis rėmė Rusijai naudingą R. Pakso referendumą, kad rusiško reaktoriaus Ignalinos atominė būtų išsaugota;  5) R. Karbauskis rėmė Rusijai naudingą referendumą prieš japonišką HITASHI reaktorių Visagino atominėje;  6) R. Karbauskis siekė supriešinti Lietuvą su ES, inicijuodamas Rusijai naudingą referendumą prieš žemės pardavimą ES piliečiams;  7) R. Karbauskis inicijuoja ir remia Rusijai naudingą referendumą, kad būtų sumažinta kartelė referendumui surengti;  8 ) po sėkmingo Kremliui referendumo dėl VAE, R. Karbauskis gavo išskirtines "Rostselmaš" teises pardavinėti rusiškus traktorius ir kombainus. Beje, "Rostselmaš" yra Kremliaus kontroliuojama įmonė, finansavusi Krymo aneksiją;  9) R. Karbauskis pasisakė prieš Gynimo tarybos siūlymą 2030 metais pasiekti 2,5 proc. gynybos biudžeto.

Prieš mėn
Aistis Krivaitis
Aistis Krivaitis

Džiugu, turint tokį blaivu vertintoja.

Prieš mėn
deivis x
deivis x

Nusišnekat su tais lenkais. Čia paprastų paprasčiausia aritmetika. Tam, kad būtų galima priiminėti sprendimus ir įgyvendinti savo partijos programą reikalinga dauguma. Tai dabar ir paskaičiuokim, ką dar be tų lenkų būtų reikėję imti į koaliciją? NĖRA DAUGIAU KĄ IR NEBŪTŲ BUVĘ, NES TŲ SEIMO NARIŲ, FRAKCIJŲ YRA TIEK KIEK YRA. JEI JAU TOKIE PRINCIPINGI, KODĖL NIEKAM NEKLIŪVA KOALICIJA VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJ????

Prieš mėn
deivis x
deivis x

@Tadas Blindavicius aga, būtinai 😂😂😂

Prieš mėn
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius

@deivis x Tavo Naisynas dar labiau prisidirbes. Ta Naisyno cherba tai kaip Trampas Amerikoje. Tik destabilizuoja ir kelia chaosa salies viduje. Net su savo salies zvalgyba susipykes. Mesim "Kolchoza" lauk jau greit. Nepamirsk po rinkimu man parasyt ir pasveikint su ismestu !Kolchozu"! )))

Prieš mėn
deivis x
deivis x

@Tadas Blindavicius nevark, juokdary, tavo ožynas apsišikęs labiau nei tas karbauskis

Prieš mėn
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius

@deivis x Labiau slapto politiko kaip Karbauskis nėra. Karbauskio "Agrokoncernas" yra didžiausias žemvaldys visoje ES. Karbauskis su savo apgavystėmis valdo beveik trečdalį Lietuvos. Karbauskis įstatymų apeidinėtojas, gudrus žemių užgrobimo specialistas ir Kauno marių regioninio parko darkytojas. Karbauskis Lietuvos "gelbėtojas". Milijonierius "idealistas" užsigrobęs tūkstančius hektarų Lietuvos žemių ir įsigijęs du elniukus, įdant galėtų tą žemę "teisėtai" apsitverti, varantis nuodingų trąšų bizniuką su Rusija, "vertybių puosėlėtojas", išgrūdęs savo šeimą į Ispaniją. Karbauskis visas užsislaptinęs: nei jo asmeninis gyvenimas yra žinomas, nei jo verslas aiškus. Meluoja nuolat. Kaip gali toks žmogus sėdėti seime? Kai neaišku, nei kas jis, nei su kuo gyvena, nei kaip verslą išvystė. Žmona Ispanijoje, brolis Rusijoje, tėvas Vokietijoje, vaikai, velniai žino kur ir visi "ūkininkauja" Naisiuose. Vien ES paramos pasiima milijonais. Bendra R.Karbauskio ir jo įmonių gauta ES išmokų suma 2018 m. siekė apie 3,2 mln. eurų. 2017 m. parama siekė 3,1 mln. eurų, 2016 m. – 3,2 mln. eurų. Per trejus metus gauta šeimos (jo paties, tėvo, sūnų, marčios, brolio, sesers) išmokų iš ES ir biudžeto suma siekė 19,4 mln. Tik po „Lietuvos ryto“ tyrimų, Karbauskis deklaravo Ispanijos banke paimtą paskolą, nekilnojamąjį turtą ir prabangų žmonos automobilį. Visa tai tyrė VTEK, nustatė įstatymo pažeidimų, bet teisinių pasekmių – jokių. Kodėl? Ne veltui "Kolchoznikai" prokūrorams skubos tvarka pakėlė algas iškart po jų patekimo į seimą, poto prokūrorų skandalai kurie manau yra susiję su Kolchoznikų aferomis. Bet kaip tu ištirsi jei ten visi prokūrorai patepti. Nuoroda apie Karbauskio aferas>>>> https://youtu.be/kz1b_jWM13A

Prieš mėn
deivis x
deivis x

@Tadas Blindavicius bla bla bla, narstė tą karbauskį jau po kaulelį kas tik norėjo ir nieko prisegti nesugebėjo. O broileriuko veiklas tirti atsisako. Vien ko verti pasimatymai su mockum ir kurlianskiu stikliuose. Realia tai jis su masiuliu ten po teismus turėtų tampytis, bet nieko tulpiniai prokurorai stoguoja. Jo boba norėjo iš mokesčių mokėtojų lėšų sau mokyklą pasistatyti tai čia irgi jau turėjo būti sankcijos, bet nieko, sklypo už 1 eur istorija irgi niekis kaip ir nesąžiningai sudarytos sutartys su tėvais. Viskas ore, darom ką norim. Ir va tokie abūgėliai kaip Tadas apmyżtom akutėm katučių ploja . Tai čia tik ožiuko problemos, o kur kapliadantės pasiskolinti milijardai su beveik 10% siekiančiom palūkanom, kur SGD geldos afera, kur veikiančio SNORO sudaužymas už kurio sužlugdymą prieš Lietuvą iškeltas 1.1 milijardo eurų ieškinys, kur tas glušius kubilius kur su dviratuku varinėjo po astravo AE statybvietę ir ten būsimos elektrinės nematė. Daug dar čia galima parašyti, bet ar asilui tai rūpi?

Prieš mėn
TestTest12332
TestTest12332

Siaip labai rimtas argumentas. Valstieciai 2016 metais ir Valstieciai 2020 metais yra lyg kiti zmones. Diena ir naktis skirtumas. Kad ir ka Tapinas bandytu prastumti, Konservatoriai irgi ne variantas. Taip kad uz ka balsuoti?

Prieš 2 mėnesius
Indrė Balandaitė
Indrė Balandaitė

Ačiū. Buvo labai įdomu.

Prieš 2 mėnesius
Benas Mak
Benas Mak

Puikus pokalbis!

Prieš 2 mėnesius
Ed Jan
Ed Jan

Tai źmogus, kuris ginė Karbauskio šutvę. Tuo galima būtų baigti inervių. Ir kuo geriau jis tą darė, tuo daugiau jis nusipelnė niekšo vardą,

Prieš 2 mėnesius
TestTest12332
TestTest12332

Gerai, o Tapinas kisa konservatorius. Visi saliski. Del Liutauro tai bent gana aisku kad jis tuos kurie uz tai pinigus moka- jis samdomas profesionalas, ir +- kiekvienu metu zinai kas ji yra pasamdes. Nebus taip kad jis kazkokia savo "slapta" minti rezga ir kisa. Is dalies gerai, zinai bent kur kas stovi.

Prieš 2 mėnesius
Bumble Bity
Bumble Bity

Dabar dirbo ir pas širdžių prezidento Rolkos.

Prieš 2 mėnesius
Laima Staniene
Laima Staniene

Mano kaimynai kurie praeitą kartą balsavo už valstiečius, pamatę šį leidinį, skatinantį neapykantą oponentams, spjaudėsi ir koneveikė save kad buvo tokie akli.

Prieš 2 mėnesius
Mindaugas Strole
Mindaugas Strole

Na, čia akis už akį ir konservatorių dergimą visą kadenciją.

Prieš 2 mėnesius
Renata
Renata

Tuomet šis leidinys yra naudingas!

Prieš 2 mėnesius

Kitas

Colin Furze Stuff

12:11

Colin Furze Stuff

colinfurze

Peržiūros 561tūkst.

„Kitokie debatai“: Seimo rinkimai

3:27:49

„Kitokie debatai“: Seimo rinkimai

Kitokie pasikalbėjimai

Peržiūros 92tūkst.

Kova su propaganda. Ramūnas Karbauskis

39:47

Kova su propaganda. Ramūnas Karbauskis

NeRedaguota

Peržiūros 11tūkst.

Colin Furze Stuff

12:11

Colin Furze Stuff

colinfurze

Peržiūros 561tūkst.

Я попала внутрь айфона!

10:52

Я попала внутрь айфона!

Трум Трум СЕЛЕКТ

Peržiūros 647tūkst.

#30 cmd Žirafa areštinėje | Peržiūrėjau podcastą ir vėl šūdas

1:55:15

My Wife Hired a Real Lie Detector For Me...

18:37

Guess The Rapper’s Emoji, Win $1,000

10:19

Guess The Rapper’s Emoji, Win $1,000

FaZe Jarvis

Peržiūros 756tūkst.