Vyriausioji Lietuvos Komisija | Nauja valdžia | Karantinas sugrįžo | Rinkimai JAV | Spalis

 • Paskelbta Prieš mėn

  LaisvėsTV

  Trukmė: 43:51

  Prabėgus Lietuvai ypatingam rinkiminiam mėnesiui Vyriausioji Lietuvos komisija - Rita Miliūtė, Andrius Tapinas, Aidas Puklevičius ir Liudas Dapkus - įsitaisę namuose be židinių aptaria, kas įvyko spalio mėnesį Lietuvoje ir pasaulyje.
  Komisijos diskusijų akiratyje - koronaviruso pandemijos antrasis prisikėlimas, stebuklai Seimo rinkimuose bei globalizacijos reiškiniai Lietuvoje - JAV Prezidento rinkimai.
  0:00 Vyriausioji Lietuvos Komisija
  1:06 Karantinas sugrįžo
  9:41 Nauja valdžia
  19:34 Naujai sena opozicija
  31:11 JAV Prezidento rinkimai
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #VLK
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Tadas L.
Tadas L.

:D geras

Prieš 23 dienas
Romana Martin
Romana Martin

NA TOKS GRIPAS PIRMASIS ZEMEJE JI GALIMA PLANUOTI IS ANKSTO DELIOTI KIEK IR KAM JO PAMESTI. PAZIURETI I ZMONIU SRAUTUS LAIKA VIENU ZODZIU VISUSAS SU 19 SIEMETINIU PLANU. O SVARBIAUSIA KAD YRA TOKIA ZMONIU GRUPE KURIE MATO KUR IR KAIP JIS NORES JUDETI. GAL I PRIEGLAUDAS GAL I 80 90 METU AMZIAUS ZMONES GAL I JAUNIMA PRARADUSI IMUNINE SISTEMA SU TOKIAIS KARSTAIS DUMAIS SU VISOKIOMIS ZOLELEMIS SU IVAIRIA KEISMO-ZODZIU KALBA VIENU ZODZIU DARBO IKI AUSU. VARPOS PRISIRPO IMK PJAUTUVA IR PJAUK. TIKIUOSI KAD VIENA KITA VARPA ISLIKS.

Prieš 26 dienų
O Ked
O Ked

Stambling Bloks... pleeeeaaaseeee Nek to nek Trumpas... baipartizašipas... Hope y’all readers brushing up well on your English😭 Remarkas... cia turbut tas prancuzu rašytojas lol

Prieš 27 dienų
Paul G.
Paul G.

https://www.youtube.com/watch?v=djFj9484gI0 jusų kalbos apie Amerikos rinkimus vienpusiškos. Paskutiniai dalykai paviešinti rodo tikrą vaizdą apie Bideną.

Prieš 27 dienų
Laima Šernienė
Laima Šernienė

Amžinatelsi Aurelijus K. Šimonytę, Armonaitę, Čmilytę įvardijo kaip turinčias tikrus "kiaušius" ir daug kietesnius nei dabar sėdintys valdžioje, o likę Katukai kai žvengė ir jo tokio pasakymo. Išpranašavo Aurelijus, dabar jis juokiasi iš dangaus :)

Prieš 27 dienų
Robke m
Robke m

Jauciuosi pasikroves 👍👍

Prieš 27 dienų
Lau Maz
Lau Maz

Fake knygos yra nyku, o čiaupas - NE! :)

Prieš 28 dienų
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius

Ar finansinė atsakomybė kažkokia gultųsi ant esamos LRV pečių, net jei tyrimais paaiškėtų, kad machinacijos buvo vykdytos? Nes jei tyrimas tik dėl "reputacijos", mažai iš jo turbūt naudos, kadangi LVŽS ir taip jau nebeturi tos reputacijos.

Prieš 28 dienų
Paulius Pariokas
Paulius Pariokas

Laisvės TV, ar nesijaučiate tarytum Laisvės partijos steigėja būtų nugvelbus jūsų pavadinimą? Kažkiek ironiška, pvz., Pūkas - Pūko TV, Laisvės partija - Laisvės TV.

Prieš 29 dienų
Tadas Poliakas
Tadas Poliakas

Puikiai kaip visada! Tik Liudas kazko tai labai paniures :)

Prieš 29 dienų
Sizifus
Sizifus

JAV politika yra auksto lygio briedas

Prieš 29 dienų
Nijole Ly
Nijole Ly

Nenusikalbek greit islys yla is maiso

Prieš 28 dienų
manometras
manometras

Dabar daugiausia serga jaunimmo nuo 17 iki 30 metų. Tai yra tie, kurie vaikšto po visus masinius renginius ir dažniausiai sėdi kavinėse/ baruose.

Prieš 29 dienų
Mindaugas Dargis
Mindaugas Dargis

Aš mačiau keletą Miliūtės ir Tapino laidų ...akivaizdžiai matėsi palankumas dešiniosioms partijoms. Galbūt jie patys to nemato ir niekas jų aplinkoje jiems to nepasako. Nepasako turbūt dėl to jog nėra jų aplinkoje nieko kas objektyviai į tai galėtų pažiūtėti. p.s. aš pats balsavau i liberalus (liberalų sąjūdį)

Prieš 29 dienų
Povilas Grigas
Povilas Grigas

Na jie niekada to neslėpė ir tai net geriau žurnalistikoje, kai laikomasi kokių nors pozicijų, o ne bando objektyviai varyti. Geriau turėti kelias subjektyvias nuomones, nei daryti objektyvias nuomones. Plius kas yra kairė ir kas dešinė? Ar pagal tai kaip manai ar Landsbergis pavogė kolūkių šiferį, jei atsakai taip, tai tu kairysis, jei ne dešinysis? Beabejo normalūs žmonės tada bus dešinieji.

Prieš 29 dienų
Herba Лайф
Herba Лайф

Apie ka jie gali kalbet .Tustibes pripilditos oru .

Prieš mėn
Jurga petkutė
Jurga petkutė

Gerai, kad ne herbalifu pripildytos tuštybės 😂😂

Prieš 26 dienų
Martynas Plukys
Martynas Plukys

O jum Amerikos įsitraukimas į rytų ir šiaurės europos reikalus: 3 jūrų iniciatyvos rėmimas, NordStream2 blokavimas ir JAV kariuomenės dislokavimas yra ne JAV Trumpo nuopelnai? Pardavimas prieštankinės ginkluotės Ukrainai gal Obamos nuopelnas? Rytų taikos sutartis su Izraeliu gal Bideno nuopelnas? Nepradėtas nei vienas karas užsienyje, gal Clinton nuopelnas? Galit nemėgti Trumpo kaip asmenybės, bet tai ką jo administracija nuveikė turit pripažinti. Nebent jums yra "Trumpo alergijos sindromas" ir jūs neturit smegenų atskirti kalbas nuo darbų :(...

Prieš mėn
Big G
Big G

Daug kas iš to, ką pavardinot - Senato arba US Valstybės departamento tęstinės politikos nuopelnas; visi labai įpratę vaizduotis, kad US, vos ne kaip RU, 1 žmogus viską sprendžia... O va kur jis nesitardamas sprendė ir pasprendė: prekybinis šantažas, pasitraukimas iš sutarčių (mat klimatas nešyla, jei kondicionuotame kambaryje Donaldui vėsu...), "draugystė" su Š. Korėja, pasitraukimas iš Artimųjų Rytų - buvo išbalansuojantys ir klaidinančias žinutes siunčiantys veiksmai... Jau nekalbant, kad kiek tu gero bedarytum - ar beskelbtum darąs - lieka tokie dalykai kaip vertybės, žodžio tesėjimas, kompromiso ieškojimas. Čia Trump patirtis iš verslo naudoti spaudimą, "neimti belaisvių" ir visuomet laikyti oponentus asmeniniais priešais tikrai nepadarė jam paslaugos. Ir nesuprantu, kodėl "praktiškieji" Trump šalininkai visada jaučia pareigą užbaigti komentarus tipo, "kas nepripažįsta, neturi smegenų"... Galit ir paprasčiau pasakyti - kas tikisi kažko daugiau negu ego ir susipriešinimu paremtos politikos, yra kvaili. Labai praktiška. :)

Prieš 19 dienų
Tina Liepa
Tina Liepa

Gaila, bet deja dažnai taip ir yra, - žmonės net nesigilina į tai, ką jis yra nuveikęs (nes suprantama, demokratiniai kanalai su savo fake news to nerodo), remiasi tik savo asmenine antipatija jam kaip žmogui ir netradiciniam politikui. Nors iš esmės jis verslininkas, ne politikas, kas irgi, manau, pliusas.

Prieš 28 dienų
Marijus Caterpillar
Marijus Caterpillar

👍

Prieš 28 dienų
Ričardas Daukėlas
Ričardas Daukėlas

gera!!!

Prieš mėn
Aaa
Aaa

Aš nesuprantu, kaip kanalas, kuris vadinasi laisvės tv, gali trinti komentarą, tik dėl to, kad jis prieštarauja laidoje išsakytoms mintims?

Prieš mėn
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius

@Aaa Prarasti? :D lol

Prieš 28 dienų
minj4ever
minj4ever

@Aaa abu jie apgailėtini. Bet tik vienas chamas

Prieš 29 dienų
Centriukas
Centriukas

@Aaa lol

Prieš mėn
Aaa
Aaa

@Kalėdų Senelis parašiau, kad jeigu Amerika išrinks Bideną, tai žmonės reaguos taip kaip dabar Lietuvoje išrinkus koncervatorius - niekaip, prarasti ateinantys 4 metai. Bet kas jeigu bus išrinktas Trumpas ir tęs savo pradėtą teisingumo politiką? Kaižkaip taip:)

Prieš mėn
Kalėdų Senelis
Kalėdų Senelis

Ka paraset?

Prieš mėn
methetuber
methetuber

Matosi, kad apie JAV politiką žinios labai paviršutiniškos. Bideno administracija nereiškia normalumo įvedimo, Harris ir kiti didelė dalis kitų demokratų siekia gana radikalių ir baisių dalykų kaip court packing, defunding the police ir pan. Ir Bideno sūnaus skandalai rodo, koks jis korumpuotas politikas. Galiausiai jis nuolatos nusišneka ir nesigaudo kur esąs dėl senatvės. Galima tęst ir tęst, kas su juo blogai. O Trumpas nors šneka ekstravagantiškai, padarė daug gerų darbų, kaip prison reform, tax reform ir peace deals in the Middle East...

Prieš mėn
sharon
sharon

https://www.youtube.com/watch?v=SkJPDXrlP6w

Prieš mėn
Martynas Plukys
Martynas Plukys

o tai nebuvo planas per vasara ir pavasarį paruošti tų lovų? Juk visi žinojo, kad rudenį visi pradės snargliuotis.

Prieš mėn
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius

Nebuvo, per vasarą El Comendante lyg 5 sav. atostogų pasiėmęs buvo, tai kada planuot? :D

Prieš 28 dienų
vytautas panavas
vytautas panavas

ArJūs juokaujate? Lietuviai ne kokia kiniečiai kur Tynk Tynk ir nauja ligoninė reikalui esant yra. Visų pirma reikia įsteigti darbo grupę, tada sukurti projektą, tada įburti kokį komitetą darbui įmituoti, gėlių, saldainių nupirkti, nuvykti į Antarktidą pasikonsultuoti su mokslininkais už kanceliarines lėšas ir t.t. Lovos bus paruoštos kitai pandemijai

Prieš 29 dienų
Pasiklydes
Pasiklydes

Kodėl neveikia ,,Karantino appsas” ? Šiaip ištaškė pinigus...

Prieš mėn
Tina Liepa
Tina Liepa

Norėtųsi daug kam (ir man), kad išrinktų Trampą, bet ramybės greičiausiai bet kuriuo atveju nebus. Kairieji sužvėrės galutinai ir pradės dar didesnes nesąmones nei daro dabar. O jei Baideną išrinks, reiškia viršų paima visiški idiotai su savo BLM, corona ir kitu bs. Degraduos šalis visapusiškai...

Prieš mėn
minj4ever
minj4ever

@Tina Liepa kitaip sakant, savo fantaziją turiu, į klausimus neatsakinėju? Sekmės taip ir toliau

Prieš 28 dienų
Tina Liepa
Tina Liepa

@minj4ever jūs giliai dezinformuotas asmuo, bet viskas gerai, - bendroj masėj būtų keista, kad visi pasižymėtų kritiniu mąstymu, domėtųsi, kas iš tiesų vyksta, kas finansuoja tam tikrus procesus ir panašiai. Tad turėkite savo mintijimus saugiai ir šiltai patalpintus savo mažoje jaukioje smegeninėje

Prieš 29 dienų
minj4ever
minj4ever

@Tina Liepa cnm aš nežiūriu, bet man pakanka to realybės neigimo, kuris ir taip per visur iš respublikonų liejas. Čia matau ir LTU pasekėjų turim. Kalbant apie žiaurumą, prašau patikslinti dar kartą, kurie čia ginklais ir pilietiniu karu žvangina, ir kurie čia žiaurūs atrodo. Iš Jūsų realistinės perspektyvos, skant

Prieš 29 dienų
Tina Liepa
Tina Liepa

@minj4ever gyvenu būtent šioj realybėj ir susiduriu su ja tokia kiekvieną dieną. O jums siūlyčiau mažiau žiūrėti cnn, gal ir jūs susivoksit

Prieš 29 dienų
minj4ever
minj4ever

Sužvėrės kairieji? Tamsta kitoj realybėj gyvenat

Prieš 29 dienų
Kristina Puleikyte
Kristina Puleikyte

Dėl būsimo koalicijos kažkodėl ekspertai neįvertino, kiek konservatorių tarpe yra krikdemų, kurių didesnė dalis papuolė į Seimą. Man įdomu, kaip Laisvės partijos hype vaikai sugebės bendrai dirbti su konservatorių krikdemais (aš čia matau daug didesnę priešpriešą nei tarp Armonaitės ir Liberalų sąjūdžio).

Prieš mėn
Vidas M
Vidas M

Simonas Gentvilas jau pasisakė FB kad per mažai miškų kertam !geras bus ministras aplinkos apsaugos.

Prieš mėn
minj4ever
minj4ever

Nemanau, kad miškų kirtimas yra svarbiausias klausimas vidutinėje perspektyvoje

Prieš 29 dienų
Vidas M
Vidas M

LRT labai laisva bet žiūrint žinias visos trys televizijos vienodas temas rodo,vienas pažiūri kitų gali nežiūrėti viskas tas pats.

Prieš mėn
Algimanta Vaiksnyte
Algimanta Vaiksnyte

Buvo labai gerai, kaip visada!

Prieš mėn
Jurate kilinskaite
Jurate kilinskaite

Kai kurie gime zmonemis islieka zmonemis, kitiems sunkiau, gime zmonemis mirsta isdave ir pardave viska ir savo siela, vargsiukai. Velnyne gera ir silta iki tam tikro laiko.

Prieš mėn
Shiela And the life in siargao island
Shiela And the life in siargao island

Apie Amerikos rinkimus matosi, kad labai silpnai pasiruose ir remiaties vien tik mainstream media. Busit maloniai ar nemaloniai :) nustebinti Lapkricio 3.

Prieš mėn
minj4ever
minj4ever

Rinkimai lapkričio 3d nesibaigs

Prieš 29 dienų
Sultinys
Sultinys

simtai virusu sklando ore, o Covid'as vienas is ju. Tai kas bus kai po metu dar koks Bobiko virusas ateis - vel viska uzdarom?? Maziau panikos skleiskit,.

Prieš mėn
Sandra Vala
Sandra Vala

Lengvai susiklausė :) bet manau, kad ir su nauja valdžia bus ką veikti ir darbo :)

Prieš mėn
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis

Pastebejimas lasives tv. Nustokit girti tuos savo konservatorius, jie budami opozicijoje muru stojo uz mediku algas ir mokytoju algas. Tegu dabar parodo savo darbais valdyma, o reikes is kazko atimti jei bus skiriama tiek milijonu siom minetoms sritims, o jau jus keliata juos virs visu. Tegu irodo darbais o ne lozungais. Lauksim darbu.

Prieš mėn
minj4ever
minj4ever

Atimti galima iš neūkiškumo. Parduot visokius atsiprašant gama peilius ir pan. Jei nebūtų koronos, gal ir pastatus kas pirktų. Lauksim.

Prieš 29 dienų
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis

@Mantvydas Repečka Gabrielius pats sake, kad jokiu aukstu postu nenori, tai atsakomybes prisimti nenori, i diskusijas su Karbauskiu neina, (nes atrodo kaip pasimetes vaikas pries jy debatuose)siuncia moteris,, man toks itarimas, kad jis tik statytinis meme, kur realiai vadovauja partijai vis dar Vytautas Lansbergis. Bet teks priimti nepopuliarius sprendimus, zmones ju nemegs uz tai ir bus idomu pamatyti laisves tv kritika jiems.

Prieš mėn
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis

Pastebejimas. jei nebutu tu visu tyrimu tai mes ir toliau rinktume tokius pacius zmones nieko nezinodami apie ju praeities darbelius. Ko jums bijoti del tyrimu, jei jie turi laiko ir jei zala valstybei padaryta didele tai tegul atsako uz savo nemoksiskus veiksmus.

Prieš mėn
Mary Ge
Mary Ge

Aciu Jums! Man negaila savo laiko klausantis Jusu!

Prieš mėn
Evaldas Mureika
Evaldas Mureika

Ace Cooper The Magician. Technokratai antagonistai, prieš kuriuos kovojo protagonistas Ace Cooper.

Prieš mėn
Mindaugas2
Mindaugas2

Kiek gausit uz tai,kad ale korona sergate?

Prieš mėn
Raimondas Vaitkevicius
Raimondas Vaitkevicius

Kur kreiptis kad mokėtų aš irgi sergu?

Prieš mėn
Raimondas Vaitkevicius
Raimondas Vaitkevicius

Kaip laisves tv laižo šikna konservatoriams net šlykštu žiureti . Pasiruoškit naujiems mokesčiams . Pažiuresim kaip nauja valdžia susitvarkys su korona

Prieš mėn
Raimondas Vaitkevicius
Raimondas Vaitkevicius

Sveikas protas lietuvai plyšau iš juoko

Prieš mėn
Dovydas
Dovydas

Tapinoidai mldc, sveik 🦾

Prieš mėn

Kitas

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

3:42

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

Saulius Prūsaitis oficialus kanalas

Peržiūros 352tūkst.

LAUŽOM E36 DYZELĮ! DRIFTAS DRMC AUTODROME

15:39

LAUŽOM E36 DYZELĮ! DRIFTAS DRMC AUTODROME

norbefilms

Peržiūros 57tūkst.

PVS #80 ANDRIUS TAPINAS (Laisvės T Lėktuvas)

1:28:20

PVS #80 ANDRIUS TAPINAS (Laisvės T Lėktuvas)

Pralaužk Vieną Šaltą

Peržiūros 83tūkst.

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

3:42

SAULIUS PRŪSAITIS - Pamela

Saulius Prūsaitis oficialus kanalas

Peržiūros 352tūkst.

LAUŽOM E36 DYZELĮ! DRIFTAS DRMC AUTODROME

15:39

LAUŽOM E36 DYZELĮ! DRIFTAS DRMC AUTODROME

norbefilms

Peržiūros 57tūkst.

1 Hour To Escape A Prison Cell

14:31

1 Hour To Escape A Prison Cell

JustDustin

Peržiūros 2mln

Пацанки. 5 сезон 10 выпуск

1:31:56

Пацанки. 5 сезон 10 выпуск

Телеканал ПЯТНИЦА

Peržiūros 3,5mln

KAIP VEIKIA ŠIS TIKTOK FILTRAS?

8:03

KAIP VEIKIA ŠIS TIKTOK FILTRAS?

PildykLT

Peržiūros 25tūkst.