Kova dėl Pasaulio lietuvių | II turas | Armonaitė | Asanavičiūtė || Laisvės TV

 • Paskelbta Prieš mėn

  LaisvėsTV

  Trukmė: 41:45

  Pirmoje antrojo turo kovoje dėl vienmandatės - Aušrinė Armonaitė (Laisvės partija) ir Dalia Asanavičiūtė (TS-LKD), kovojančios dėl Pasaulio lietuvių apygardos.
  Tiesioginis eteris šiandien, 19:00 valandą.
  Debatus moderuoja Rita Miliūtė.
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #SeimoRinkimai
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Jurate Reed
Jurate Reed

Dalia iš patirties žino ko reikia lietuviams išeivijoje. Ji skiria pirmenybę problemų sprendimui ir jų šalinimui, bet ne kalbėjimui Pasaulio lietuvių vardu. Šaunuolė Dalia!

Prieš mėn
BoyMarihuana
BoyMarihuana

Abi kandidatės atrodo stiprios, tačiau manau, jog Aušrinė turės daug mažiau laiko įsigilinimui į būtent užsienio lietuvių interesus. Prie to pačio, jeigu balsuojame už Aušrinę, tai realiai balsuojame už 9+ eilėje Laisvės partijos narį, - dar net neaišku tiksliai kurį (priklausomai nuo vienmandačių antro turo rezultatų). Jeigu balsuojame už Dalią, tuomet balsajuome už žmogų, kuris tikrai turės noro ir laiko spręsti užsienio lietuvių klausimus (nes ji nėra partijos vedlė/potenciali ministerijos vadovė). Taip pat, sustiprintume galimybes centro-dešinės koalicijai, nes didžiausia partija (šiuo metu konservatoriai) turėtų dar vieną papildomą narį seime.

Prieš mėn
Darius Biliunas
Darius Biliunas

Žmonės, jokiu būdu nebalsuokite už NELAISVĖS partiją! Ji propaguoja narkotikus, šešiaspalvius nuokrypius, įvairaus nukrypimo paleistuvystes ir visokias nuodėmes bei nuodėmingus gyvenimo būdus, psichinių ligų (lyties tapatybės sutrikimo) išbraukimą iš ligų sąrašo, įvairių beprotybių ("lyties keitimo") realizavimą už mokesčių mokėtojų pinigus, vaikų žudymą motinų įsčiose, vaikų atiminėjimą iš tradicinių šeimų ir visokį kitokį neomarksistinį blogį ir visą tai privers įstatymu mylėti ir jus, suvaržant žodžio laisvę, praplaus jūsų vaikų smegenis, prikišdami neomarksistinio šlamšto, pavers juos begėdžiais mankurtais. 《-Antipolitinė reklama-》

Prieš mėn
Vaida Elena
Vaida Elena

Dvi motyvuotos politikės! Abiems sėkmės darbuose :) o Asanavičiūtė jaučiasi, kad gyvenusi užsienyje. Netgi sakyčiau kalbos sklandumu ir užtikrintumu primena Grybauskaitę! Valio!

Prieš mėn
Lina Gulbinė
Lina Gulbinė

Gerb.Armonaite, prašau pasitikslinkite dėl Neįgaliųjų reikalų departamento darbuotojų su negalia skaičiaus. ;)

Prieš mėn
Julius
Julius

Priminimas: balsuojant už Armonaitę balsuosit už tą, kas Laisvės partijoje liko už brūkšnio, nes gerbiamoji jau pateko. Pasidomėkit atitinkamų asmenų kompetencijomis, nes jie gali specializuotis kur nors kitur, ne pasaulio lietuvių reikaluose.

Prieš mėn
Tabula Rasa
Tabula Rasa

Nebūtinai užsienio lietuviai turi probleminių santykių su Lietuva. Svarbu, kad lėktuvai skraidytų. Užtenka, kad Lietuva būtų sveikesnė, geresnė.

Prieš mėn
Edvardas
Edvardas

Partijos programa: 1. Legalizuos V+V santuokas 2. Galesite stumbdyt zolite mazais kiekiais (gal ir vartot leis, nezinau) 3. Pensija nedidins bet ras kokios nors "idomios" veiklos Jusu seneliams 4. Rinks is musu papildomus mokescius uz automobilius nes Lietuva yra super tersianti pasauli valstybe 5. Turesime super reprezentacine partija Seime, bet be tikrosios valdymo patirties, "sauganti Lietuvos istorija", ir dar labiau rusofobiska seima.

Prieš mėn
mnerijus
mnerijus

Ramai cia tu?

Prieš mėn
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė

Armonaitė yra radikali ( gal ir liberale). Ji kviečia užmiršti praeitį dėl ateities. Ką tai reiškia? Gal istoriją ruošiasi Armonaitė uždrausti dėstyti moksleiviams ir studentams?

Prieš mėn
Žygimantas Bruzgys
Žygimantas Bruzgys

Uždraus gyvent plokščioj žemėj ir privers visiems su Masko erdvėlaiviu skrist į apvalią! Viską, kad neliktų mūsų ištakų!

Prieš mėn
Vitalij Zilinskij
Vitalij Zilinskij

Vistiek bus kaip landsberginiai nuspres

Prieš mėn
gymclass h3ro
gymclass h3ro

Nupirk močiutei ginklą, nes Landsberginiai ir jų Neliečiamieji puola akligatviuose pensininkus ir atima pensijas.

Prieš mėn
Vincentas Linkevicius
Vincentas Linkevicius

Uz laisves partija iki pat finiso tiesiosios😍 Kuo didziausios sekmes Ausrinei❤️

Prieš mėn
tom1s retail
tom1s retail

Už Valstiečius balsuoju ir balsuosiu, jau geriau nei šitie visi iškrypėliai ir ganjamanai. Nebūk durnas ir balsuok už VALSTIEČIUS!

Prieš mėn
Žygimantas Bruzgys
Žygimantas Bruzgys

:D kokius valstiečius? Tu bent pasižiūrėjai, kas pateko į antrą turą šioj apygardoj?

Prieš mėn
tom1s retail
tom1s retail

@jeremy reddan Niekas niekur nemoka, pamirškit rusų laikus ir mažiau klausykit ką per televizorių ir žurnalistai plepa, nes jiems reikia kažką sugalvot ir visus patraukt... Nebūkit tos sistemos dalimi, nebūkit patikliais. Būkit savimi ir priimkit savo sprendimus už save. Aš priimu sprendimą, kad Valstiečiai turi būti valdžioje, nei tie kurie kuria darinius ale kitokius, bet iš esmės tie patys konservatoriai "Laisvės partijos" darinys. Daugiau nieko nekomentuosiu, visą kitą čia jau jūsų nuomonė. Ačiū.

Prieš mėn
jeremy reddan
jeremy reddan

kiek tau moka jie?

Prieš mėn
kokonis112
kokonis112

Kodel siulote tai, kuo pats neesate?

Prieš mėn
Ed Jan
Ed Jan

36:40 apie ką šitos mėrgaitės kalba??? - "Turėtų verslas keisti savo kultūrą..." Ar jiems nesuprantama kad klausiama - ar būtent jos, tapus seimo nariais, turi minčių kaip tą padaryti? - Ar turi kokių svertų, kad priversti verslą elgtis kitaip? Nes verslas veikia pagal objektyvius ekonominio naudingumo principus ir jam nemotais jūsų visos tos jūsų kalbos apie kultūrą, jei tai neša tik nuostolius. Ir aplamai - pakalbėta apie visokausius trečiaeilius dalykus, o kas pasirūpins pagrindu - kad normalus visais požiurias žmogus (turiu omenyje: baltas, sveikas, gerai išsilavinės, materialiai aprūpintas, vyras, neturintis jokių specialių poreikių), galėtų sėkmingai dirbti ir kurti biznį ir toliau sugabėtų išlaikyti savė, savo šeimą ir savo šalį? Kada bus sugrąžintas PVM bent į 18%? Kada bus atmestas draudimas dirbti pusė etato? Kada bus panaikintos tos nesąmones su GPM? Nei vienas išvažiavęs lietuvis, savo noru negrįš į šalį, kur valstybė lupa nuo biznio 3 kartus daugiau, nei verslininkas uždirba sau ir kloja už tos pinigus trinkeles miškuose bei asfaltuoja keliukus premjerams.

Prieš mėn
Giedrius
Giedrius

@Ed Jan Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Austrija ir t.t. Jeigu netikite, vadovaukitės ES oficialia informacija: PVM - https://ec.europa.eu/taxation_customs/sites/taxation/files/resources/documents/taxation/vat/how_vat_works/rates/vat_rates_en.pdf, pelno mokestis - https://europa.eu/youreurope/business/taxation/business-tax/company-tax-eu/index_en.htm, gyventoju pajamų mokestis - https://europa.eu/youreurope/citizens/work/taxes/income-taxes-abroad/index_en.htm. Dabar yra XXI a., todėl tikrai nesunku susirasti informaciją, o ne tik kaukti, kaip viskas pas mus blogai.

Prieš mėn
Ed Jan
Ed Jan

Eugenijus Dolgovas ar aš prašiau tavo patarimo? Jei tau nepatinka kapitalizmas, gali agituoti už komunizmą, bet kitiems ne aiškink, ką jiems daryti!

Prieš mėn
Ed Jan
Ed Jan

Giedrius Žemaitis gal nusileistum iš debėsų a suskaičiuotum, kiek iš 200 valstybių pasaulyje yra tokių, kur mokesčiai didesni?

Prieš mėn
Eugenijus Dolgovas
Eugenijus Dolgovas

Gal Jus likite prie savo "let's play" video ir toliau svajokite, apie klestinti kapitalizma, be jokiu ribu. Situacija Lietuvoje yra per daug sudetinga, kad uzduotumete kruva klausimu ir neturetume ideju atsakymams.

Prieš mėn
Giedrius
Giedrius

Jau tik nereikia lia lia apie Lietuvos mokescius. Lietuvoje mokesciai yra vieni maziausiu is civilizuotu saliu. Galime kalbeti apie korupcijam biurokratija ir pan., bet jau tikrai nereikia skustis mokesciais, kurie Lietuvoje yra ir mazi, ir paprasti.

Prieš mėn
Lina Berškytė
Lina Berškytė

Ačiū. Padėjo apsispręsti.

Prieš mėn
d3viam
d3viam

Neturiu nieko prieš Dalią, bet tas valstiečių apygardų taktikos naudojimas - pirkit vieną, gausit du. Nežinau. Jei manęs neišrinko ir nepasitikėjo, tai eisiu kitų darbų daryti, kur labiau gal bus vertės. 🤔🤷‍♂️

Prieš mėn
Monika Zukauskaite
Monika Zukauskaite

Aš didžiuojuosi, kad esu lietuvė žiūrėdama šiuos debatus, nes klausau dviejų nuostabių kandidačių pokalbį ir jos jau dabar mąsto kaip viena komanda. Toks turėtų būti visas seimas.

Prieš mėn
Arūnas Sabaliauskas
Arūnas Sabaliauskas

Tiesos yra Aušrinė JAU seime ir JAU gins emigrantu teises. Tai jei tikėti Jomis abiejomis tai vienintelis protingas pasirinkimas balsuoti už Asanavičiūtę taip užsitikrinant mažiausiai 2 seimo narius kurie ištiesų kovos už pasaulio Lietuvių teises Lietuvoje :)

Prieš mėn
Luke K
Luke K

Nebent overall palaikai laisvės partiją ir nori jai daugiau mandatų - tada reik už Aušrinę balsuot

Prieš mėn
Jonas St
Jonas St

Tiesiog į vienus vartus. Pažiūrėkite ir nuspręskite patys, kas labiau įsigilino į Pasaulio Lietuvių bendruomenės reikalus. O jau esant seime kas turės daugiau laiko ir galimybių spręsti PLB problemas.

Prieš mėn
Linas Maknavičius
Linas Maknavičius

Aiškiai Dalia!

Prieš mėn
Jurate B.
Jurate B.

Abi atrodo protingos

Prieš mėn
Vincas Stankevičius
Vincas Stankevičius

man labiau iš kalbos protingos taip atrodė, bet true irgi

Prieš mėn
Skoo
Skoo

Viena prelegente bendrai atsakineja, kita matosi turi izvalgu, konkreciai vardina atvejus ir grindzia skaiciais. Apie ja nebuvau girdejes bet paliko labai gera ispudi! Saunu!

Prieš mėn
jeremy reddan
jeremy reddan

apie kuria?

Prieš mėn

Kitas

Pagonių kiemas su Edmundu Jakilaičiu

1:55:25

Pagonių kiemas su Edmundu Jakilaičiu

LaisvėsTV

Peržiūros 32tūkst.

7 didieji klausimai Lietuvai || Laisvės TV

2:05:16

7 didieji klausimai Lietuvai || Laisvės TV

LaisvėsTV

Peržiūros 33tūkst.

VAIDAS IR KLAJUMAS 02: Mums jau grasina teisininkais

1:42:58

VAIDAS IR KLAJUMAS 02: Mums jau grasina teisininkais

Klajumo Kanalas

Peržiūros 73tūkst.

Bad IRISH ACCENTS That Even I Can't Understand

21:13

VAIDAS IR KLAJUMAS 02: Mums jau grasina teisininkais

1:42:58

VAIDAS IR KLAJUMAS 02: Mums jau grasina teisininkais

Klajumo Kanalas

Peržiūros 73tūkst.

Bad IRISH ACCENTS That Even I Can't Understand

21:13

Colin Furze Stuff

12:11

Colin Furze Stuff

colinfurze

Peržiūros 561tūkst.