Vyriausioji Lietuvos Komisija | (Ne)komunikacija | Pyktis dėl karantino | Vakcinacija || Kovas

 • Paskelbta Prieš 11 dienų

  LaisvėsTV

  Trukmė: 51:00

  Baigėsi dar vienas mėnuo ir Vyriausioji Lietuvos komisija - Andrius Tapinas, Aidas Puklevičius, Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas - susėdo aptarti praėjusių įvykių ir kovo aktualijų Lietuvoje.
  Diskusijoje kolegos aptaria užstrigusią Vyriausybės žadėtą vakcinavimo komunikacijos kampaniją, nuvargusią visuomenės psichinę sveikatą ir žadamą Šeimų gynimo maršą. Taip pat nepamirštas džiugesys dėl gyvūnų gerovės įstatymo pataisų, nuostaba dėl genocido tyrimų centro direktoriaus ir spalvotų perėjų.
  00:00 Vyriausioji Lietuvos Komisija
  01:06 Užblokuotas Sueco kanalas
  02:06 Komunikacija ir vakcinavimas
  11:28 Karantinas ir pratęsti ribojimai
  22:55 Didysis šeimos gynimo maršas
  28:43 Neapykantos kalba ir pataisos
  43:40 Gyvūnų gerovės įstatymo pataisos
  46:49 Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorius
  48:56 Perėjos dažymas
  Su Jumis mes galime daugiau!
  Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: remiu.laisves.tv
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #LaisvesTV #VLK
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTposts SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Vygintas
Vygintas

Izraelio pavyzdys - į darbą įleidžiami tik pasiskiepijus arba kas antrą dieną su neigiamu testu. Šalies lygio skiepijimosi skatinimas buvo paskelbus apie barų/restoranų/klubų/prekybos centrų atidarymą ir įleidimą tik su žaliu pasu. Eilės nusidriekė skiepytis tą pačią dieną. Šiuo metu viskas jau atidaryta ir kitą savaitę planuoja kaukių dėvėjimo panaikinimą lauke.

Prieš 6 dienų
Rima Šantarienė
Rima Šantarienė

Izraely vis dar privalomos kaukės lauke? 🤔

Prieš 3 dienas
Topperis
Topperis

Ooo the office fonas, originalus pasirinkimas

Prieš 7 dienų
Donatas Budvytis
Donatas Budvytis

Už ką balsavo visi šarikovai kurie dabar piktinasi savo išrinktaisiais?

Prieš 7 dienų
Donatas Budvytis
Donatas Budvytis

"Vyriausia Lietuvos komisija" - kas čia per Švonderizmas...

Prieš 7 dienų
Ona Milkintaite
Ona Milkintaite

negaliu daugiau žiūrėti, visiškas liūdesys, tampot tas pačias temas kaip pastipusias kates, kai jau kelias savaites jau apie tai šnekama, lyg tos diskusijos atras kažką naujo, juo labiau, tos kalbos irgi nemažina įtampų nei pykčio, tai koks jų tikslas?

Prieš 8 dienų
Ona Milkintaite
Ona Milkintaite

kai neturi dėl ko pasiskųsti, pavaryk dėl komunikacijos, visada pataikysi, nepralošiamas reikalas

Prieš 8 dienų
Valdemaras Butkus
Valdemaras Butkus

Kodėl Lietuvoje yra masiškai pažeidinėjamas formacijos įstatymas? Reklama vaistams yra uždrausta, o Lietuvoje, pradedant pirmais valstybės asmenimis, pilnu tempu vyksta reklama ir agitacija? Kada bus nubausti pažeidėjai?

Prieš 9 dienų
Jomajo o
Jomajo o

Bredяtina

Prieš 9 dienų
DomceShots
DomceShots

Birutė ir Dovydas kitą kartą turėti rėkti laidoje, tikrai būtų įdomu paklausyti, čia prarastas šansas :D

Prieš 10 dienų
Ričardas Audickas
Ričardas Audickas

.,

Prieš 10 dienų
Virginija K
Virginija K

o, jau verkiat ir jūs....mirk iš juoko.....nenumirsit gal , jei dar pasedėsit namuose kokį mėnesiuką...buvo ir blogesnių laikų....tik Aidui Puklevičiui dar galva nesusisuko:)....šaunuolis Aidas...!....paverkit....sako palengėja....:)

Prieš 10 dienų
Žaneta Tendziagolskytė
Žaneta Tendziagolskytė

Žalias pasas išspręstų skiepijamosi problemą.

Prieš 10 dienų
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė

Žaneta, ar tikrai manote, kad skiepai ir pasas išspręs dabar susiklosčiusias problemas?

Prieš 10 dienų
Birute K
Birute K

Prieš porą dienų sužinojau, kad mirė nuo covid labai puikus žmogus, tiksliau, moteris. Ir visos tos kalbos, kad jau netveria be kavos puodelio bare, varo iš proto.

Prieš 11 dienų
Birute K
Birute K

@Rasa Kairienė Jūs visa tai paaiškinkite jos dviem vaikams ir vyrui

Prieš 10 dienų
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė

Birute, o ar ta Jūsų puiki moteris buvo nemirtinga ir turėjo amžinai gyventi? Pagal Jus, visi mes iki coronos buvom nemirtingi, o dabar tik skiepai beišgelbės, nes tada "atgausim" nemirtingumą, o kol nepasiskiepijom - šiukštu, iš namų net nosies nekiškim! Ar Jums tikrai taip viskas ir atrodo? Žinoma, užuojauta dėl nesavalaikės mirties, bet kiek dar jaunesnių žmonių miršta? Sirgau ta corona, nesu jauna, bet galiu tvirtinti - nėra mirtinas tas virusas, aišku, bjaurokas, tikrai dusino, gydytis reikia, nelaukt kol komplikuosis, bet tik ne taip elgtis, kaip dabar yra daroma. Ir ką toliau žadate daryti - skiepinėtis kas pusę metų? Jau "didieji mokslo protai" pradėjo kalbėti, kad netrukus reikės skiepo norint atstatyti nuo vakcinų išderintą imunitetą. Ir tokie dalykai Jūsų iš proto nevaro?

Prieš 10 dienų
JasumasuDarmy
JasumasuDarmy

Gal galite išsijungti telefonų garsą kai įrašinėjate laidą? Žiauriai nervina girdėt notification'us.

Prieš 11 dienų
Lady Hi
Lady Hi

Kai neturi zalio supratimo, kokia milziniska itaka daro tinkama komunkkacija, tai ir nematai problemu.

Prieš 7 dienų
Svajūnas Klemantavičius
Svajūnas Klemantavičius

Sklindantys žinučių garsai labai gadina šios laidos atmosferą (kaip ja girdi/mato žiūrovas). Tai tarsi sako jog man ši laida (dalyvavimas joje) yra "kaip nueit nusimyžt". DĖMESIO NUKREIPIMAS KITUR YRA NEPAGARBA TAM (GAL LABIAU TIEMS) KAS YRA ČIA. Ir jei glušius to nesupranta to dabar, tai supras jis ir kiti vėliau (kai bus per vįlu ką nors padaryti/pataisyti).

Prieš 11 dienų
IT
IT

Kodėl sakot reikes įtikinėti skiepytis, daryti reklamos kompanijas (kurios šeip jau pagal farmacijos įstatymą yra net ne leidžiamos ir kurių kainos nesveikos, geriau tais pinigais remtų nukentėjusius verslus) ?? Gero daikto įsiūlynėti nereikia. O ir žmonės ne kvaili... Nėra jokios siaučiančios siaubingos pandemijos kad veržtųsi eksperimentinei vakcinai..

Prieš 11 dienų
Vaidas Junkaris
Vaidas Junkaris

Ar tas pilietis su akinukais , kur dirbo LR URM Vienos ambasadoje ir kazino valdiškus pinigėlius pralošė ir buvo teisiamas ? Specialistas geras propogandos. Mačiau jau žmonoms galvas Lietuvoje pjausto.

Prieš 11 dienų
Virginijus Mapping
Virginijus Mapping

vatnykams patarinėjat, kaip perlipt 5%? Nu gerai

Prieš 11 dienų
Virginijus Mapping
Virginijus Mapping

Nežinau kada gausiu skiepą, bet žalias pasas galėtų būt, kad ir šiandien, man negaila

Prieš 11 dienų
Ed Jan
Ed Jan

36:50 Birutė, kurstymas ir kalba - tai yra skirtingos sąvokos, kurias nereikia maišyti. O tai, kad yra labai mažai bylų už kurstymą, tik pabrėžia, kad daugumoje atveju, išsiaiškinus tariamo nusikaltimo aplinkybes, matoma, kad nėra pakankamo pagrindo bausti žmogų. O jei priimti administracinė atsakomybė, bus atvirkščiai - nieks net nepradės aiškintis, ar pažeidimas vertas baudos, ar ne. Jei yra bent vienas formalus požymis, gausi baudą ir viskas. Pareigūno žodis taps įstatymu. Klasikinė policininku valstybė!

Prieš 11 dienų
Sees
Sees

Draudimai yra blogai, bet ar mes "daauugom" iki savireguliacijos? Nuo kada pas mus pagerejo skillsai - empatijos, altruizmo, labdaringumo etc. Gal yra kokio statistikos studijos ? Viskas aplinkui gereja, žmones tampa labiau adekvatus - bet bullinimas Internete jau nebera problema? Faktas, kad baudos - tai pats primitiviausias ir papraščiausias kontroles budas. RIba turi buti, klausimas KADA ir KAS / kiek ja peržengus reiktu - "bausti". P.S. Stipriesiems kurie tiksliai žyno, kaip galima gyntis - aptarineti silpnuosius gana paprasta.

Prieš 11 dienų
Ed Jan
Ed Jan

Pilnai pritariu - kompanijos dėl vakcinacijos truko. Bet dar dar labiau erzina, kad truksta aiškios informacijos apie tai kas vyksta, kokie yra planai (ir būtinai su paaiškinimais kodėl reikia vieno ar kito veiksmo). Kas nors žino bent tokius elementarius domenys - koks yra vakcinų pristatymo grafikas? Panašu kad ši "gerovės vyriausybė" laiko žmonės visiškais avinais, kurios saugiau laikyti uždarytus tvarte, priverstinai plauti kanopas, kai kur nors išeina ir atidžiai sekti kur kam galima eiti.

Prieš 11 dienų
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė

@Ed Jan Dėkoju už dėmesį!

Prieš 10 dienų
Ed Jan
Ed Jan

@Rasa Kairienė Apie ką jus?? Prie ko čia - savo galva? Valdžia tam ir rinkomė, kad šie žmonės centralizuotai surinktų informaciją, pritrauktų kompetitingus ekspertus, kad ją įvertintų ir pateiktų visuomenei. Ir aš turių pilną teisė reikalauti iš valdžios, kad jie savo darbą atliktų ir visą aktualią informaciją pateiktų. (O kitus savo minčių proveržius, gal pasilaikykite kokiam pakvaišėlių būreliui! Kur žmonės su folijos kepurėlėmis)

Prieš 10 dienų
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė

Ed Jan, galvoti reikia savo galva, tam ji ir duota, o ne tikėtis išmintingų valdžios sprendimų vertybių krizės metu, (kaip sakė nueinantis granbankininkas Vasiliauskas (juk autoritetas - šitiek pasiekęs, tokią karjerą padaręs!!!), "moralė - ne šių laikų dimensija". Ar Jums neaišku, kad visuose lygmenyse apstu amoralaus elgesio?. Bet gal Jūs tikite, kad vakcinos viską išspręs?

Prieš 10 dienų
Ed Jan
Ed Jan

@Alfreda Zabulyte Kur tu ten įžiūrėjai žodį "valstybė", pone?? (nueina, burzgėdamas sau po nosimi - kaip man patinka tokie komentatoriai, kurie iš visos pastraipos tesugeba suprasti 1 žodį...)

Prieš 11 dienų
Alfreda Zabulyte
Alfreda Zabulyte

Gerovės valstybė prezidento ir nereikia melo pone

Prieš 11 dienų
Tomas Kavaliauskas
Tomas Kavaliauskas

Kaip nusibodo šitas covid spektaklis... Apie nieką daugiau atrodo nėra pakalbėti. Nuo alkoholio ir cigarečių daugiau žmonių numiršta, bet lentynos parduotuvėse net lūžta, bet niekam neįdomu. Dabar numirė keli žmonės nuo viruso ir visi eina iš proto. Kas nori, tie lai skiepijasi, kam versti tuos kurie nenori. Logiškai tam kuris pasiskiepys jau pavojaus nėra, tai kokios bėdos. Išpūstas burbulas vien tam, kad paprastam žmogeliui numaut paskutines kelnes, o valdžia ir tam tikras verslas eilinį kartą pasipelnytų,

Prieš 11 dienų
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė

@Vida B Vida, bet ar Jūs pati matėte ir galite už kiekvieną iš tų 5 tūkst.mirusių garantuoti, jog mirė būtent nuo covido? Ir gal dar tikite, kad vakcinos išgelbės ir viskas grįš į senas vėžes? O šventas naivume! Jie, matai, visokias zarazas leis, (pati sirgau tuo covidu ir tvirtinu, jog tai tikrai dirbtinai sukurtas virusas) mus badys, mūsų sąskaita lobs visokios farmakogigantės, (gal dar tikite jų skaidrumu? tai kodėl astrazeneca staiga pavadinimą keitė? juk mėto pėdas ar ne?)o mes mat tikėsim šviesiu rytojumi. Pergyvenau sovietmetį ir liudiju - tokių dalykų, kas vyksta dabar, nė sapnuoti nesapnavome. Tad Jums linkiu - nepraraskite budrumo ir neskubėkite pasikliauti vilkais avinėlių kailiuose...

Prieš 10 dienų
Tomas Kavaliauskas
Tomas Kavaliauskas

@Vida B Tai čia daug? Manau toks skaičius visai nevertas tiek dėmesio.

Prieš 11 dienų
Vida B
Vida B

Nuo covid 19 mirė 5 192 žmonės.

Prieš 11 dienų
Diana Oler
Diana Oler

vel virkauja. sunku pasedet namie mat. neisprotesit.

Prieš 11 dienų
Austynas
Austynas

O gal reiktų statistikos, kiek is teigiamo testo rezultatų žmonių turi simptomus?

Prieš 11 dienų
Ed Jan
Ed Jan

Senai žinoma ta statistika. 30% teigiamų rezultatų yra melagingi. Tik Lietuvoje valdžia kažkodėl viską, kas liečia kovida, paverčia valstybinė paslaptimi.

Prieš 11 dienų
Austynas
Austynas

O tai skiepai ne pusę metų galioja? Ar rugsėjį nereikės vėl skiepytis?

Prieš 11 dienų
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė

Austynai, čia tik pradžia, reikės skiepinėtis be galo - tapsim narkomanais.

Prieš 10 dienų
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius

Ne

Prieš 10 dienų
Tomas Leleika
Tomas Leleika

Man iš Vokietijos siuntinėlis jau 2 savaites važiuoja. Suecas kaltas... :(

Prieš 11 dienų
Klaidas Praninskas
Klaidas Praninskas

Vau, gegužės 15 Orlausko koncas 15 k. žiūrovų... O tai kultūrnamių su 30 zombių nebeužtenka? Frontmenas tvoju mat.

Prieš 11 dienų
Vidas M
Vidas M

Kodėl nepastebėjot nuostabios paramos verslui,kur pamėtė po 500€ ????

Prieš 11 dienų
minj4ever
minj4ever

@Yes No kritikos trūksta dar, bet pagal tavo komentarą nežiūrėjai

Prieš 11 dienų
ZetKey
ZetKey

Ar pagal laisvės partijos "žodžio nelaisvės pataisas" rasizmo, nacizmo niekintojai irgi būtų baudžiami, nes niekina rasizmą ir fašizmą?

Prieš 11 dienų
Vika Matuzaitė
Vika Matuzaitė

Nu , kaip jūs galit šnekėt apie neapykantos kalbą per savo gebėjimą priimt kritiką ar heitą, kai patys socialiai sėdit ant savo privilegijuotų šiknų ir nė velnio nesuvokiat, ką reiškia būt nuolatinėj priespaudoj (išankstinių nuostatų, diskriminacijos ir sisteminės priespaudos lygmenyse - remiantis basic kritine teorija). Toks jausmas, kad Birutė vienintelė turi bent kiek bendro suvokimo apie žmogaus teisių perspektyvą į neapykantos kalbą (pati būdama vienintelė moteris šitam susirinkime). Eilinį kartą ekspertiškai kalbama apie pažeidžiamų grupių patirtis, neklausiant pačių pažeidžiamų grupių atstovų...

Prieš 11 dienų
AE7
AE7

pukleviciau,nusikabink trumpo zenkliuka,plz

Prieš 11 dienų

Kitas

#ŽalgirisOnAir #41 Lukas Lekavičius

1:10:06

#ŽalgirisOnAir #41 Lukas Lekavičius

BC Zalgiris Kaunas

Peržiūros 16tūkst.

Doja Cat - Kiss Me More (Official Video) ft. SZA

5:18

2Kvėpavimas - Prancūziškas bučinys

3:14

2Kvėpavimas - Prancūziškas bučinys

2Kvėpavimas

Peržiūros 276tūkst.

ATSIKĄSK, PALAIŽYK ARBA NIEKO CHALLENGE

16:39

ATSIKĄSK, PALAIŽYK ARBA NIEKO CHALLENGE

AntanasJ

Peržiūros 67tūkst.

"Холостяк": 4 выпуск

1:33:37

"Холостяк": 4 выпуск

Телеканал ТНТ

Peržiūros 4,5mln